Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit írnátok? (bővebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács János 88 kérdése:

Ti mit írnátok? (bővebben a cikkben)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit anno futólag láttam egy boltban mint eladót. Akkor nem volt alkalmam (siettem, és még függőben is volt egy kapcsolatom) odalépni hozzá. Azóta független vagyok, de ő már nem dolgozik ugyanott. Viszont Facebook-on ráakadtam. Egyik ismerősöm ismerőse. Viszont nem lehet megtalálni, semmit nem lehet róla tudni, ez a közös ismerős is csak köszönő viszonyban van vele. Amúgy nem vagyok a Facebook-on ráírogatás híve, de... most nincs jobb ötletem, csak nem tudom mit kellene írni.

Valami tipp valakinek?


2012. ápr. 24. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, mivel egyáltalán nem ismeritek egymást, és csak az a facebook ismerős a közös pont, nincs mit tenni, talán az a legjobb megoldás, ha ráírsz... Esetleg a közös ismerőstől, ha vele jóba vagy, kérdezgethetsz róla előtte, pl. ilyet azért érdemes tisztázni, hogy van-e barátja.

Vagy ha te tényleg jóba vagy a közös ismerőssel, ő pedig ezzel a lánnyal, akkor lehet "szervezkedni" hogy az ismerős találkozzon valahol a lánnyal, de meg persze véletlenül pont arra jársz...

2012. ápr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valami szöveget ráírok, veszteni valóm nincs, és mivel nem találkozok vele nap mint nap így nem kínos az sem ha ciki a dolog. Priviben elküldenéd, hogy Te mit írnál? csak sablonnak. Eddig mindig élőben ismerkedtem, ez most tök új nekem. ja és köszi szépen ezeket is. :-)
2012. ápr. 24. 09:56
 3/3 anonim válasza:
Szerintem vázold fel neki a helyzetet, szóval meséld el, hogy már láttad, csak akkor nem tudtál vele elmélyülni beszélgetésben, stbstb. Szerintem nem gáz, ha ráírsz.:) Tegyél mosolyfejeket, meg írjál helyesen :D (bár azzal, látom, nincs gondod :) )
2012. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!