Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás és szerelem? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács János 88 kérdése:

Megcsalás és szerelem? Most akkor mi van? (részletesebb leírás a cikkben)

Figyelt kérdés

Tegnap egy hölgyismerősömmel cseréltünk eszmét és nem igazán sikerült dűlőre jutnunk egy kérdésben.

Szerinte attól, mert valaki megcsalja a párját (konkrétan lány a pasiját) még lehet belé szerelmes.

Most ez csak nekem hangzik idegenül?

Itt egy konkrét esetről volt szó, ahol is egy hölgyismerősünk több ízben is félrelépett párja mellett, bár mindig ugyanazzal a személlyel (előbb csak csókolózás, később szex).

Vitapartnerem véleménye szerint ettől még a lány lehet szerelmes a párjába, nálam viszont ez azért eléggé kérdéses, bár nem vagyok a téma szakértője, nem tudtam vele egyet érteni.

Érveket és ellenérveket (ha vannak) várok tőletek!


2011. nov. 26. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem nagyon kell itt érvelni, aki volt már tényleg szerelmes az tudja, hogy ilyenkor egyszerűen nem érdekli más. Szóval véleményem szerint a vitapartnered azért mond ekkora hülyeségeket mert még ő maga sem volt még szerelmes. Akiről meg szó van az egy szimpla ribi.
2011. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ma 09:02

Köszönöm a véleményed és nem csak azért, mert az enyémmel egyező.

Tényleg kezdtem már azt hinni, hogy én vagyok régimódi, bár szerintem a szerelem nem a divattal változó érzelem, ha komolyan vesszük, De ez csak az én véleményem.

Amúgy érdekes, hogy aki csalta már meg a párját az általában azt mondja, hogy belefér, aki meg nem annál meg nem.

2011. nov. 26. 09:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Én magamról nem tudom elképzelni, hogy megcsaljam, akibe szerelmes vagyok, és a legtöbb nő ezt szokta mondani. Viszont ismerek olyan nőt, aki valóban szerelmes a férfiba, csak éppen nem élvezi vele a szexet. Ezért van egy másik pasija, akivel a szex kiváló, de más nem igazán van köztük.

Ez nekem nagyon furcsa, lehet, hogy neki is, mert szenved a dologtól, de azt mondja, nem tud mit csinálni, a szerelmével tényleg nem jó a szex...

2011. nov. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
en megcsaltam a baratom es imadtam azert tettem, hogy figyeljen fel ram mert hanyagolt!!!!!!!!!!! Es valoban felkeltettem az erdeklodeset, hogy ha nem torodik velem tenyleg elveszit
2011. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Akkor ennyi erővel, ha néha napján félholtra verek egy-két embert, akkor nem vagyok egy agresszív vadállat, mert ettől még lehetek rendes ember igaz?

A megcsalás a legmocskosabb dolog, amit a másik ellen elkövetehetünk egy kapcsolatban, mert legrosszabb esetben az illető soha többé nem fog megbízni a másik nemben. Szerintem alap dolog egy kapcsolatban, hogy nem dugunk mással és főleg nem hazudjuk utána, hogy szeretjük a partnerünket, mert egyértelműen nem igaz. Az ilyen ribancra is ráférne egy kopasz, agresszív állat, aki egy ilyen húzásért ki is nyírja. És akkor még csodálkoznak, hogy minden nőt k.rvának tartunk? De gondolom, ha őt csalnák meg, akkor fel lenne háborodva.

2011. nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

"en megcsaltam a baratom es imadtam azert tettem, hogy figyeljen fel ram mert hanyagolt!!!!!! Es valoban felkeltettem az erdeklodeset, hogy ha nem torodik velem tenyleg elveszit"


K.rvára szerethetted. De ugye leülni és megbeszélni vele, az már nem ment? Egyszerűbb volt szétteni a lábadat a másiknak. Ha pedig nem volt partner a beszélgetésre, akkor szakítani kellett volna vele, hülye ribanc. Ha az én csajom lettél volna, az biztos, hogy még most is szívószállal ennéd a rántott húst.

2011. nov. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk a pasi impotens/aszexuális lenne, vagy havonta csak egyszer találkoznának, még érteném.
2011. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

te 6/7 nekem irtal

figyelj ide mi tavkacsolatban eltunk egy jo par honapja es nem akarta h en kimenjek hozza nem tudom milyen okbol kifolyolag, en akartam menni nagyon szerettem es beszltem vele probaltam alalndoan, de nem jutott szohoz ha rolunk volt szo nem tudta elkotelezni magat meg akarta tartani a fugglettlenseget is es engem is, ugyhogy igy alltunk mi


nem vagyok k5rva ezert mert ragaszkodtam hozza

2011. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ezúton köszönöm szépen a válaszát és véleményét.

Tényleg nem vagyok tapasztalt ilyen kérdésekben, jómagam még soha nem kerültem ilyen helyzetbe. A lányt és a fiút is ismerem, tény, hogy a lánnyal barátibb a viszonyom. De!!! Ennek ellenére szeretnék objektív lenni, és ezért is kértem a véleményeteket. Természetesen ha valakinek eszébe jut még valami, mindenképp szívesen olvasom.

2011. nov. 27. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!