Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti is majdnem minden nap...

Ti is majdnem minden nap töltitek a Samsung Galaxy Ace-t?

Figyelt kérdés

Nincs bekapcsolva a wifi, bluetooth, nem fut semmilyen alkalmazás a háttértben, mégis csak 1, max 1,5 napot bír ki.

Azt mondják, az okostelefonok akkuja nem bírja sokáig, de ennyire? :\


2012. júl. 26. 15:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ennyire.
2012. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 YourDestiny ***** válasza:
Nekem HTC-m van, 1400 mAh-os akkuval. Ilyen használat mellett (néhai telefon, sms, itt-ott fotózás) 3-4 naponta töltöm. Gyári 2.3-al van az az Ace?
2012. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, gyári.
2012. júl. 26. 17:07
 4/17 YourDestiny ***** válasza:
2.2-vel volt nagyon rossz az Ace üzemideje, 2.3-as rendszerrel sokat javult. Viszont a másfél nap átlag használat mellett is gyanúsan kevés.
2012. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Menü->alkalmazások-alkalmazások kezelése-futó alkalmazások.


Ha fut a facebook, twitter, és egyéb nem kívánatos nem gapp, vagy rendszerfolyamat, akkor szépen lődd le.


Vagy max. hard reset, ha sérült a batterystats.bin


Ha vadonat új, akkor kell egy 2-3 nap bejáratási idő, ha használt, és jó ideje használt, akkor előfordulhat az is, hogy az akksi kapacitása már romlott.

2012. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
8 hónapja van meg. Majd próbálom minél kevesebbet nyomkodni, és köszönöm a választ!
2012. júl. 26. 17:31
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia! Ezzel nekem is vannak problémáim, de vannak jó tippek, amelyekkel tovább él az aksi.

- A kezdőképernyőkből ne legyen 100, hanem csak 1 vagy kettő.

- A feladatkezelőben zárd be az alkalmazásokat és a RAM fülnél is törölj memóriát.

- Ne nyomkodd túl sokat.


Ezek nekem bejöttek. Remélem segítettem:)

2012. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A 3-ból már csak 2 kezdőképernyőm van, a RAM-nál töröltem a memóriát, és megpróbálom kevesebbet nyomkodni.

Köszönöm a segítséget! :)

Amúgy az a RAM-os dolog nem károsítja a telefont? mert azt írja h mentsem az adatokat előtte.

2012. júl. 26. 18:08
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem is htc-m van, ha nem nyomkodnám elmenne esetleg 2 napot. de ilyen még nem volt :D okostelefon, szórakoztató eszköz azért van hogy használjuk. ugyhogy ez a " ne nyomkodd annyit" dolog butaság. fényerőt vedd lejebb ha nem kell hogy vakítson a kijelző. gps-t kikapcsolhatod ha nem használod. és tedd fel ezt naponta pár alkalommal zárd be vele a futó programokat: [link]
2012. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

2.1-2.2-től teljesen felesleges a Task Killer.Többet ártasz vele, mint használsz, ha ész nélkül nyomkodod a Kill all gombot.

Itt egy kis háttéranyag:


[link]

2012. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!