Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont tudtok...

Milyen okostelefont tudtok ajanlani?

Figyelt kérdés
olyan telefont szeretnek venni,ami vekony,legalabb 4 colos a kepernyoje,az uzemido lepje at az egy napot,es 100 ezer ft alatt legyen...

2012. júl. 21. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az általad támasztott követelményeknek megfelel pl. a ZTE Skate, de érdemes várni kicsit, ősszel jönni fognak ennél sokkal jobbak is.
2012. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alcatel OT-995 50 környékén a T-nél kártyásan.A hardver kielégítő, a kijelző 4,3".
2012. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Skate meg egy erősen hanyagolható kategória.
2012. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem skate-em van (ezt pont arrol írom) sztem igen jó okostelefon. Nagyon szép pengeéles kijelzövel, jó kis 5 mp-es kamerával (vakuval), nem lassú, és szuper az ár/érték aránya. Én eljesen meg vagyok vele elégedve, pedig nekem sosem könnyü megfelelö telefont találni ;)
2012. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a kedves kérdező nem hardcore gamer (vagyis keményvonalas játékos), egy Skate minden más igényét megfelelően kielégíti nem nagy pénzért. Nagyon kellemes főzött romok is vannak hozzá :)
2012. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!