Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont tudnátok...

Milyen okostelefont tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

tmobilnál venném domino csomagban 60000Ft-ig

wifit használnám, fotóznék vele, játszanék, videót néznék, zené hallgatnék rajta, lehetőleg android operációs rendszer legyen rajta

és nagy érintőfelülte legyen


2012. jan. 11. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tipikusan az a kategória, ahol csak az új Xperiákat érdemes megvenni, nagyon más nincs is azokban a kategóriában. A ZTE régi, nemigen vannak már rá frissítések és még elavultnak is számít. 60 ezerért én tuti, hogy Rayt vennék, de annak 3,3 colos képernyője van csak, és filmnézéhez szerintem túlságosan nyújtott, szerintem nem túl jó rajta filmet nézni. ZTE Skate csak egy kényszermegoldás, ha nagyon fontos a nagy kijelző. Én ezt csinálnám.


Ha nagyon fontos a kijelző:

Skate - ha 60 a teteje

Defy+, Galaxy S Plus, Arc S ha fontos a méret és gyújtesz még hozzá pénzt.


Ha nem fontos:

SE Live vagy SE Ray. 3,2 a Live képernyője, de szerintem az kényelmesebb. Ezt neked kell eldonteni.

2012. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Galaxy S Plus-t miért ajánlgatod, mikor jobb a sima S?
2012. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha valaki aztmondja 60ért akar venni nemtom miért mondják hogy gyűjtesz még hozzá... lehet hogy van 100-200ezre csak nem erre akarja elverni a pénzt...

ha fontos a nagy képernyő akkor a zte skate ha nem kell annyira nagy akkor a se mini pro

2012. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
miért venne pro-t ha a ray szanaszét veri amúgy is, sőt még a qwertzt se használja ki?
2012. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én a t-mobilnál vettem Lg Optimus GT540 androidos telót.Van rajta wifi,3 megapixeles kamera,az érintőfelülete is elég jó.Ez előtt még sose volt érintőkijelzős telefonom,és nagyon könnyen hozzászoktam.Előfizetésesen vettem,és mix díjcsomagban vagyok.Ez azt jelenti,hogy vásárláskor leraktam 2390 Ft-ot,9 hónapig kellett ezt fizetnem,és mellé még 3000 ft-ot ,de ez lebeszélhető és ezen felül nem tudsz hívni,szóval a keretet nem tudod túllépni,csak ha feltöltöd.a 3000 ft-ot azt 2 évig kell . nekem így nagyon bejött :) sok sikert a választáshoz:) de szerintem nézelődj a t-mobile oldalán :)
2012. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Samsung galaxy mini vagy Sony Ericson X-peria x10 mini pro.
2012. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
domino csomagban 60000 forintos kerettel egy minit vagy x10-et akarsz rásózni a szegény kérdezőre? ha nem vágod a témát, miért adsz tanácsokat? ugye arról ne is beszéljünk, hogy szeretne videót nézni és netezni nagy felületen. erre ott a 3.2es meg egy 2.5ös képernyő.. gratulálok
2012. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!