Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok nekem ilyen okostelefon...

Tudtok nekem ilyen okostelefont ajánlani?

Figyelt kérdés

- Ne iPhone és ne Windows Phone

- Szép kijelző, (lehetőleg nem Amoled, max. a Plus, úgy hallottam nála állítható a színek élénksége)

- Még az egy kézzel is használható méretű kijelző (4 inch körül)

- Zenében jó, főleg a hangszóró lényeges, hogy hangos és tiszta legyen (ami videókhoz és filmezéshez is tökéletes)

- Nem Samsung

- Legalább egy átlagos kamera (5 Mpx, autofókusszal és vakuval + HD videofelvétel)

- Fényes vagy ujjlenyomatkedvelő külső csak végső esetben


Mely okostelefonok felelnek meg a feltételeimnek? A hónapban telefon vásárlását tervezem, és szeretnék egy mindenben egész jó okostelefont választani. Az ár max. 120 ezer. Köszönöm a tippeket!



2012. júl. 19. 14:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Xperia S. Igaz, 4.3"-os, de ilyen árban magasan ez a legjobb telefon, más szóba se jöhet.
2012. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 YourDestiny ***** válasza:
Xperiák? A Sola, a P (bár kicsit drága) vagy az S? Nem egy kategóriák, de a feltételeidnek megfelelnek. A Sony kijelzői nem rosszak, a kamera megüti az átlagos mércét, hangszórót pedig jókat használnak, ha nem az egyik legjobbat a gyártók közül.
2012. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Xperia S megfelel ezeknek a követelményeknek. Viszont, ha kicsit türelmes vagy, akkor közelít az Alcatel OT 986, ami egy igencsak nemszar teló, és ha minden igaz potom pénzért kapható lesz (75000 körül). Ezzel még az amúgy jól árazott Xperiákat is lesöpörheti.

Adatok itt:

[link]

2012. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Xperia S.

Az a legjobb valasztas, es az nagyon jo a sajat kategoriajaban, sot mondjuk ugy, hogy a legjobb.

2012. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Fhű, hát az Alcatel az valahogy nem hangzik túl jól, nem bízom benne. Az igazság az, hogy tetszene egy telefon, de nem tudom pontosan beazonosítani, és nem tudom jó telefon-e. Itt egy link:


[link]

2012. júl. 19. 14:57
 6/20 A kérdező kommentje:

A google szerint ez ugyanaz, akkor ez Sensation?


[link]


Az van, hogy van belőle egy csomó fajta :(

2012. júl. 19. 14:58
 7/20 A kérdező kommentje:
Megnéztem az Xperia S-t. Szerintetek nem nagy egy átlagos kézbe?
2012. júl. 19. 14:59
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek zöld pacsi!
2012. júl. 19. 15:00
 9/20 anonim ***** válasza:
az amit linkeltél kedves kérdező az a htc sensation xl with beast audio 4.7"kijelzője.
2012. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az elsőn Sensation XE van, nem rossz darab, nekem is olyan van. De az Xperia S jobb.
2012. júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!