Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell a kép szélét...

Hogyan kell a kép szélét megnövelni?

Figyelt kérdés

A telefonommal fotóztam egy képet. Amikor a kis képet mutatja a telóm akkor látszódik a fejünk. De mikor rákattintok és behozza a képet nagyba, akkor levágja a fejünk szélét.


Mivel a kis képen látom teljesbe a képet így tuti hogy rajta van a képen.. csak a telefon nem hozza be, pedig ott kéne lennie.


Hogyan lehetne megcsinálni, hogy ne vágja le a kép szélét. A teljes képre lenne szükségem. Fontos. Kérlek segítsetek!!


2012. júl. 13. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A kurzorbillt kéne felfelé mozgatni, mert szerintem nagyítva hozza be a képet, és ezért csak egy részét látod. Ha felteszed gépre, biztos ott lesz egészben.
2012. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már próbáltam gépen megnézni, de ott is levágja, pedig kicsibe a telón mutatja hogy ott van :/ Nagyon kellene a teljes kép. Nem lehet valahogy feltörni vagy mittomén?? :D
2012. júl. 13. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt alapvetően azzal van probléma, hogy nem értesz hozzá, így, hogy nincs a kezemben, nem tudok okosabban írni, mint elsőre. Feltörni nem lehet, mert nincs mit. Kérj meg valakit, aki jobban ért a telefonokhoz, hogy segítsen neked személyesen!
2012. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!