Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám megnövelni az...

Hogyan tudnám megnövelni az akksim? Készenlléti idejét

Figyelt kérdés
Xperia X8-am van és elég kevés ez a 6 órás üzemidő net/3g használattal.
2012. máj. 4. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
fényerő csökkentés, csak akkor kapcsold be a 3g-t, amikor ténylegesen használod. én személy szerint ha itthon vagyok, wifi be van kapcsolva, akkor jöhetnek az értesítések stb, de ha csak 3g lehetőség van, akkor azt csak akkor kapcsolom be, ha szükség van rá(adatforgalom szempontjából is takarékosabb).
2012. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fényerő automatikuson van de próbálkoztam sötétbe az éjszakai móddal amikor sárgásabban jelenít meg mindent (3600k) az nemtudom használ-e valamit nemnagyon vettem észre eddig.a 3g-t meg ugytudom intézi a task killerem amikor alvóba vált a teló akkor kikapcsolja az adatforgalmat. De így is kevésellem az üzemidőt.Főzött rom van fent battery stats reset 2x is volt már.
2012. máj. 4. 11:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Főzött romoknál, ha a Romnál olvastál valahol a fórumban arról, hogy "battery drain issues", akkor az a gond.Ez az akku zuhanás probléma, ilyenkor nem feltétlenül merül le az akksi, csak a szoftver veszi úgy, hogy merül, mint az állat, és 0%-nál kikapcsol, holott lehet, hogy az akksiban 20-30% még simán van.Ilyenkor felesleges resetelni a battery stats-ot, meg kalibrálni az akksit, ez szoftveres probléma.

Max a frissítési intervallumot told ki, hogy ne 1-2 óránként szinkronizáljon, hanem 4-5-x óránként.

Próbálj ki egy másik romot is.

2012. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a második romom előtte mini cm7 volt azzal is volt ilyen probléma de nem ennyire rendben megpóbálom :)
2012. máj. 4. 12:53
 5/5 anonim ***** válasza:
GingerDX esetleg?Arról azt hallottam, hogy stabil és nincs battery issue problémája.
2012. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!