Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonom memóriáját...

Androidos telefonom memóriáját (RAM) hogy tudm megnövelni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ramot nem tudok hardveresen belerakni, de ha rakok bele SD kártyát akkor kb. +130MB ram lesz. Ezt szeretném megnövelni (gondolom hogy ez a 130 mega virtuális ram) 512-re, ha jól tudom 256van benne alapból + ez a 130
2012. febr. 27. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így szerintem nem lehetséges a a ram és a memokártya között elég sok különbség van szal ez így nem jó. Milyen telefonod van? Android 2.3 al lehetséges vagyis ha szoftverekkel összelehet hozni a ram növekedést vagyis egy szoftver és gyorsabb lesz a gép:D
2012. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
RAMot nem tudsz növelni, csak ROMot. RAMot gyárilag rakják bele, nem bővíthető úgy, mint a telefon háttértára.
2012. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah tényleg azt nem írtam oda nekem is van egy tandroidos telopm és azon ugy növeltem hogy mivel az oprendszer nem használta ki mind az 512 ramot ezért uj szoftvert kellet cserélni így már kihasználja mind az 512 mert eddig csak 256ot használt KB.
2012. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
LG Optimus 2X és 2.3.4
2012. febr. 27. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!