Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a tapasztalatok a Samsung...

Mik a tapasztalatok a Samsung Galaxy Ace telefonról?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy van-e valami gagyiság benne, ami miatt nem érdemes megvenni? (lassúság, fagyás..)
2012. júl. 9. 16:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
43%
nem akad rajta.. nem érted meg te csíra?
2012. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Egyrészt, nincs jogod hozzá, hogy lecsírázz, mert eltöröm az állad, másrészt meg nem szeretem a divatcikk Live with Walkmant, de tedd mellé, indítsd el rajta ugyanazt a fruit ninját, és láss csodát, kur*ára akad. Csíra.
2012. júl. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Akkor az én Acem különleges képességekkel rendelkezik.Ugyanis nekem NEM akad se az Angry Birds se a Fruit Ninja se semelyik játék.Valamit nagyon elronthattatok akkor....Különben meg a kérdező szerintem SZEMÉLYES tapasztalatokat akar hallani nem ilyen állítólagos főnök meg barátnős sztorikat.
2012. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az nem elég személyes ha minden nap a kezembe fogom 1 órán át, és nyomkodom? Kib*szott undorító természeted van.
2012. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat azoknak, akik tudnak kulturált kommenteket írni :)
2012. júl. 11. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!