Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S 3 tapasztalatok?

Susan98 kérdése:

Samsung Galaxy S 3 tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ilyen telefont szeretnék venni, de gondoltam megkérdezlek titeket, hogy mi újság vele, mert mostanság elég sok okostelefon van, ami sz*rt sem ér, mert mindig elromlik.

2012. júl. 1. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Állati gyors, S Voice nem olyan jó, Siri másolata, de a közelébe sincs, nagyon szép képeket készít, műanyag anyaghasználat (dönsd el hogy jó vagy nem), kijelzője közelről nem szép. Asszem ennyi.


Yupiter

2012. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
hallod nagyon dárga ajánlanám a Samsung galaxy Gio 30 ezer és nagyon jó nekem is olyan van ! vagy egy Sony Ericsson Xperia neo ez a neo nagyon jo telefon és 60 70 ezer forint körül mozog de ahogy gondolod de ne agymár ki enyi pénzt egy telefonra ... fölösleges ! és a galaxy s 3 fél nap alatt simán lemerül .. de tetod
2012. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Gio t ne vegyél!

Ennyiből tudnál venni Huawei y200 at, ami mindenben jobb.


Yupiter

2012. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
gio val mi a bajod ?
2012. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

2012 ben azért elvárom, hogy képes legyen flash megjelenítésére, autofókusz sincs benne, és a TouchWiz nevetséges.


Yupiter

2012. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
autofókusz van benne ! hát a többi igaz de attol füg mire akarod használni ! telefonálásra tökéletes nem akad jo fényképeket csinál nekem enyi elég :)
2012. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én ma próbáltam, nem jó. A kijelzőjét hiába hype-olják, csúnya marad, és nem is gyors. Egymás mellett teszteltem egy OT-995-tel (a teszt egy weboldal nagyon sok flash-sel), és meglepő módon az OT-995 volt a gyorsabb, pedig kevesebb mint harmadába kerül. Ha csúcskategóriás telefon kell, One X-et vegyél, a többi vicc hozzá képest.
2012. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon gyors volt, gyorsan indította el az alkalmazásokat, flash tartalmakat is gyorsan betöltötte, de viszont a menü szaggatott. o.O


Yupiter

2012. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nagyon jó teló

Csak ajánlani tudom

2012. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"meglepő módon az OT-995 volt a gyorsabb, pedig kevesebb mint harmadába kerül. Ha csúcskategóriás telefon kell, One X-et vegyél, a többi vicc hozzá képest."


Mit szívsz?



One X-nél mellesleg gyorsabb, nagyobb az akkuja és a kamerája is jobb minőségű képeket lő...

2012. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!