Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S 3 tapasztalatok?

Susan98 kérdése:

Samsung Galaxy S 3 tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ilyen telefont szeretnék venni, de gondoltam megkérdezlek titeket, hogy mi újság vele, mert mostanság elég sok okostelefon van, ami sz*rt sem ér, mert mindig elromlik.

2012. júl. 1. 21:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Semmit nem szívok. Egyedül a One X volt gyorsabb az OT-995-nél, legalábbis ma (minden telefont úgy tesztelek, ahogy kint van a bemutatóteremben, nem állítom le a futó alkalmazásokat, ez is közrejátszhatott).

A véleményemet továbbra is fenntartom, az S3 alulmaradt a kategóriájában, egyre lejjebb süllyednek.

2012. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez az a One X amiből kigyilkolta a HTC a multitaskot? :)
2012. júl. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Teszteltem one x et és s3-at és érdekes,hogy a one x maradt alul
2012. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm a válaszaitokat. Így átgondolom mégegyszer. :)
2012. júl. 2. 12:31
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is one x-et vegyél.

Ugyan azt tudja 40000-rel olcsóbban.

2012. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Galaxy többet tud

Pl s voice a tekintetfigyelő sms nél ha gondolsz egyet elég a füledhez tartani és nár hív is nagyobb kijelző usb otg wifi direct és még sok hasznos dolog ami a one x-ben nincsen

2012. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem is kéne tekintet figyelő meg a többi f@szság, feleslegesnek érzem, és ezért nem fogok többet fizetni.


Yupiter

2012. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!