Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a tapasztalatok a Samsung...

Mik a tapasztalatok a Samsung Galaxy Ace telefonról?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy van-e valami gagyiság benne, ami miatt nem érdemes megvenni? (lassúság, fagyás..)
2012. júl. 9. 16:16
1 2 3
 11/25 bp1985 ***** válasza:
65%
Látjátok, nem saját tapasztalat, hanem az állítólagos főnökének van ilyen. Ha megfigyelitek, a végén kiderül, hogy akik itt mondanak valamit, és sztárolnak egy telefont, azoknak soha az életbe nem volt olyan, csak olvasták itt, és akkor azt fújják. Azért, mert van 1 rossz, nem kell még fikázni. Ott volt nekem a k550, az enyém rossz volt, exem tesójáé meg a mai napig gond nélkül megy. Mégsem fikázom, hogy milyen sz.r telefon.
2012. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
46%
Állítólagos főnök? Megszokhattad volna, hogy nem kamuzok, te is itt vagy több éve...
2012. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
barátnőmnek van. én tuti falhozvágnám :D de amúgy nem olyan rossz. de valóban sokat kérnek érte. ő szereti mondjuk.
2012. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nekem is barátnőmnek van, namost, igenis ocsmány kijelző, akad, még egy fruit ninja is szaggat rajta.
2012. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nem éri meg.

Én is láttam már közelről, mert 3 osztálytársamnak is ilyen van, és a kijelző pixeles, nem fut rajta kb semmi, ami fut az szaggat. Nagyon túl van árazva, sokkal jobb választás helyette az SE Live. Az mérföldekkel, sőt inkább fényévekkel jobb ennél a kacatnál.

2012. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
47%
végre valaki nem a gagyi huaweieket Isteníti.. az SE Live tényleg nem rossz. Nekem is Galaxy Ace van, a Fruit Ninja és az Angry Birds simán megy, de a GTA3 már nem.
2012. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Menni megy, csak akad.
2012. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
43%
dehogy akad. nézzetek már videot a youtubeon..
2012. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
7%
EMBEREK!EZ AZ ALAPTALAN FIKÁZÁS MÁR SZÁNALOM!!!!!Igen drága.Ez TÉNY!(Mondom ezt én aki 15-ért vett egyet,vadonat újan,akciósan)De ezen kívül az ég világon semmi problémája nincs.Szép kijelzője van.(majdnem minden telónak ilyen)K***va érdekes de nekem eddig még egyszer sem fagyott le.(Csak akkor amikor beletettem egy 32GB-s microSD HC memókártyát-nem tom minek).Aztán a játékok 90%-a rendesen,akadásmenetesen fut rajta(ide értve az Angry Birdsöt,a Fruit Ninját és a GTA 3-at is)Szép képeket készít.Akkor,szép nagy kijelzője van ellentétben a kis kijelzőjű SE Xperiákkal.50 rongyért még én is sokallom mert azért annyit nem ér,de az árán kívül ugyanolyan mint minden más okosteló.(Saját tapasztalatok alapján 2.3.6-os android op rendszerrel)
2012. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
46%
Ember tájékozódj már. Nap mint nap megfordul a kezemben egy Ace. Akkor te még nem láttál játékokat folyamatosan futni, mert az Ace-en igenis akad a ninja. A kijelzője PIXELES,FAKÓ, nagynak sem mondható, armv6-os proci,adreno 200. Ez kevés.
2012. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!