Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a tapasztalatok a Samsung...

Mik a tapasztalatok a Samsung Galaxy Ace telefonról?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy van-e valami gagyiság benne, ami miatt nem érdemes megvenni? (lassúság, fagyás..)
2012. júl. 9. 16:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%
Úgy rossz, ahogy van, az egyik legrosszabb telefon a piacon. Samsungot nem szabad venni.
2012. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
nekem 1 hónapja van meg, semmi panaszom sincs vele. Egyáltalán nem lassú, ha használod néha a beépített Feladatkezelőt. Fagyásra még nem volt példa, pedig megizzasztottam már. Szép képeket csinál sötétben IS.
2012. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 bp1985 ***** válasza:
53%
Sokan jönnek majd fikázni, tapasztalat nélkül, mert Gizike azt mondta, hogy szar. Jolinar is érdekes ember, ő is az éppen aktuális sláger telefonokat isteníti.
2012. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én csak a tapasztalataimat írom le. Az eladási statisztikákat nézve pont a fostos Samsungok a slágertelefonok, nem gondolod?
2012. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
és megmondanád h mitől sz.r a Galaxy Ace?
2012. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
A főnökömnek az volt, hetente legalább háromszor hozta hozzám, hogy lefagyott, nem tudja felvenni a hívást, letenni a hívást, újraindult. Pedig ő aztán semmit nem tett rá, teljesen gyári állapotban használta. Emellett már csak hab a tortán az ocsmány kijelző. Ha 20 ezer lenne, azt mondanám, hogy vegye, akinek kell, de így, hogy dupla áron adják, pofátlan lehúzás. A sok tájékozatlan ember meg megveszi, mert ezt mondta a tévé...
2012. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ocsmány a kijelzője.. érdekes. én is napi szinten használom és még sosem fagyott le. pedig nem csak az asztalon csücsül.
2012. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%
Akkor nem láttál még normális kijelzőt. Ha neked nem indul újra, örülj neki, de ilyen tapasztalatok után ne várja tőlem senki, hogy ölbe tett kézzel nézzem, hogy valaki ilyen szemetet vegyen. Ezért vagyok itt évek óta.
2012. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem szar, de a proci régi és gyenge, a kijelzője 320x480 pedig ma már ebben az árkategoriában alap a 480x800. Elavult.

Erősen túlárazott. Sokakat megvezet az iphone feeling, de ez csalóka.


Hasonló áron sokkal jobb telefonokat kaphatsz.

2012. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Az itteni flame vita helyett inkább ezt olvasd, ~21000 hozzászólás, vélemény

[link]

2012. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!