Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonosok, veletek is...

Okostelefonosok, veletek is így van?

Figyelt kérdés

Szóval, ha netezek, akkor utána kb fél óráig nem tudok telefonálni, mert azt mondja a géphang, h nincs pénzem, töltsem fel a kártyámat, pedig van lóvé a telefonomon. És addig hívni se tudnak, mert " a hívott szám átmenetileg nem kapcsolható" pedig be vagyok kapcsolva, és pénz is van a telómon, mégse tudok, se hívni se engem nem tudnak hívni, net után kb fél óráig.

Légyszi segítsetek, egyébként Samsung galaxy Y-om van.



2012. júl. 6. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam semmi ilyesmi (habár más telóm van), de nálad valami gond van akkor a telefonal.
2012. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Telefonnal van a baj.

Milyen programokat töltöttél rá?

Nem hiszem hogy segítene, de azért egy vírusirtót járass le

2012. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most mindent visszaállítottam "gyárira" ez kb segített is. Akkor most már minden jó lesz?

Köszi az eddigi válaszokat! :)

2012. júl. 11. 13:54
 4/4 kisvuk29 ***** válasza:
Ha tényleg van rajta pénz akkor a teló hibája,de hátha segít a gyári visszaállítás.Majd írd le,hogy segített-e!
2012. júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!