Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wc-be esett telefon, túléli?

Wc-be esett telefon, túléli?

Figyelt kérdés

Tegnap 3 mp re elmerült a samsung galaxy a 13 telefonom kivettem letöröltem csatlakozókból vizet ki itattam rá pár percre megbolondult ,nem is mertem töltőre tenni se lementeni a fotókat, masnap szétszedtem kihajszarítóztam azóta nem vibrál nem ugrál nyit meg dolgokat

Ami a lényeg azt olvastam ,hogy mind1 mert korrodálni kezd és pár het múlva nem fog működni

Szerintetek?



ma 19:33
A kérdező szavazást indított:
Túléli
Pár hét és tönkre megy
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

A hajszárítózás nagyon rossz ötlet volt, ilyet legközelebb ne csinálj. Beljebb fújod csak vele a vizet olyan helyekre, ahova lehet, hogy eleve ne sem jutott volna, ugyanezért nem szabad rázogatni sem. Ráadásul a hajszárítóból a hő a mikroforrasztásokat megolvaszthatja, amivel további problémákat okozhatsz. Az egyetlen dolog, amivel ilyenkor próbálkozni érdemes, az az, hogy szilikagélbe (kicsi, nedvszívó golyócskák apró fehér tasakban), ha sok van belőle, vagy egy tál rizsbe teszed, az valamennyire képes kiszívni a nedvességet, ha szerencséd van.


De alapvetően nem lehet tudni, hogy túléli-e és mekkora kárt okozott, erre nehéz válaszolni. Az sem mindegy, mennyi ideig volt a víz alatt, mi volt a víz összetétele... szóval ezt nem tudom, meglátjuk.

ma 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
0%
Mi a ménkűnek nem lehet fél percre lerakni azt a nyamvadt telefont? Hozzád van nőve?
ma 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es


Nekem a hátsózsebemből esett bele egyszer a telefonom még gimiben. Mondjuk az enyém túl is élte, olyan 3 év múlva ment tönkre, mivel akkor is a hátsózsebemben tartottam és egy nehéz nap után ráhuppantam az ágyra, természetesen seggel. :D csóró jól meg is hajolt és bár nem ment teljesen tönkre, de hálózatra már nem tudott csatlakozni :(


Vigyázzatok a hátsózsebetekre!

ma 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem tud úszni szóval ha van WIFI ("nemtom mi az") akkor igen😂🤣🤣
ma 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 retektorta ***** válasza:
#1 A hajszárító nem olvaszt meg semmit, a többiben igazad van.
ma 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!