Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Factory reset előtti állapot...

Factory reset előtti állapot visszaállítása lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok, adott egy telefon amin factory resetet hajtottak végre, a kérdés az, hogy ez 100% törlés vagy vissza tudom állítani a telefonon az ez előtti állapotot?

ma 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha van mentés, akkor visszaállítható.
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mentés nincs így kaptam meg a telefont. Kérdés van e valami program ami vissza állítja a törlés előtti állapotot?
ma 11:50
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs. Amit meg akarsz oldani ráadásul btk. tétel kisfiam.
ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Amikor a hard reset végrehajtása közben kiírja, hogy "wipe" azt a fogalmat kellene érteni.
ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miert btk. tétel kisfiam? A saját telefonom.
ma 12:46
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Az előző tulajdonos adatai attól még nem azok kisfiam.
ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kezdettől fogva enyém a telefon tehát nincs előző tulajdonos kisfiam. Úgy kaptam vissza.
ma 12:54
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze.
ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na ezért érdemes mindig biztonsági mentést csinálni! Mert egy esetleges Reset Faytory után akkor vissza lehet hozni eredeti állapotra. De ha nincs biztonsági mentés. Akkor csak új készülékként lehet beállítani.
ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!