Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja van a Sony Ericsson...

Mi baja van a Sony Ericsson Xperia X10 Mini pro-nak?

Figyelt kérdés
Rendeltem a Vateráról egy ilyen telefont. Tegnap szállították ki, és minden gond nélkül bekapcsolt. Mára lemerült, felraktam tölteni, akkor működött, és úgy gondoltam tölt, mert a piros led folyamatosan világított felül. Elaludtam egy kicsit délután, és mire felkeltem, a telefon kikapcsolt, és azóta sem tudom bekapcsolni. Levettem töltőről, majd visszaraktam, de semmit nem csinál, csak az a kis piros lámpa villog. Ha a géphez hozzárakom, akkor sem csinál semmit. Tegnap minden gond nélkül bekapcsolt. Mi lehet vele?

2012. júl. 4. 17:24
 1/2 anonim válasza:
ha villog a piros led akkor szint alá merült és addig nem kapcsol be amíg el nem éri a minimális töltöttségi szintet és onnantól világít folyamatosan a piros led. lehet hogy Akku hibás de lehet hogy töltőhibás
2012. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A tegnapi hozzászólás után megpróbáltam még tölteni. Hozzáraktam a géphez, ott feltöltött annyira, hogy be lehessen kapcsolni. Otthagytam, hogy akkor ott remélhetőleg tölteni fog, de mindig lecsatlakoztatta magát a telefon a gépről, és állandóan újra kellett csatlakoztatni, és 48%-tól többet sehogy nem bírtam feltölteni. Kipróbáltam egy másik töltővel is, az is ugyanolyan Sony Ericcson töltő, mint amit az én telefonomhoz kell használni, azzal is ugyanaz volt a helyzet. Tehát nem a töltő a hibás. Akkor a telefonnal van valami gond... De mi lehet vele? Házilag ki lehet ezt deríteni + megjavítani? Elment az összes pénzem a telefonra, nem tudom most szervizbe vinni. :(
2012. júl. 5. 11:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!