Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik gyártó gyárt jobb...

Álmos3 kérdése:

Melyik gyártó gyárt jobb mobilokat? Az LG vagy a SAMSUNG?

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 10:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
több mint 2 éve van galaxy s3-am és hibátlanul működik eddig semmi baj sem volt vele
2014. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Egyes "userek" véleményeire nehéz alapozni, hiszen mindenki más körülmények között és másra használta, és másként vigyázott rá, ráadásul eltérő hozzáértéssel!


A HTC, ami kezd kimenni a divatból úgy érzem, de 5 éve, 2010 környékén megvettem a kis HTC Incredible S-em, és ennyi év elteltével is lassulás mentesen működik! Eredeti akkujával 1 napot, kb 2 óra képernyőhasználattal (5 éves az akksi...) bír.


Mindeközben volt rootolás, kotyvasztott rom-al szenvedés meg hasonlók, de nem halt meg, és túlélt néhány esést, párás környezetet, port, úgy hogy nem használtam hozzá tokot!


Ez a telefon véletlenül egy olyan széria volt hogy a legidőtállóbb telefonomnak mondhatom! És tessék, nem LG, nem Samu, hanem egy lehurrogott HTC ami szerintem zsír... :)


Most lesz majd cserélve, de ez is csak azért mert kikopott a jackdugó! (és mivel 5 éves telefon, nem lehet hozzá kapni sajnos :( pedig megtartanám még!)

2015. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!