Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik GPU gyártó a jobb?

Melyik GPU gyártó a jobb?

Figyelt kérdés

nVidia vagy AMD

És melyik a legjobb mobil és asztali GPU-juk?



2012. jún. 7. 02:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ez olyan mint opel vs VW intel vagy AMD, nincs rá jó válasz

a legjobb GPU-ja az nVidiának a GTX690 az AMD nek a HD7990

a GTX 690 jobb mint a HD7990

szerintem az AMD jobb GPU-kat gyárt

2012. jún. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
+1 az AMD-nek :)
2012. jún. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már viszonylag régi motoros vagyok mondhatom , hogy jelen vagyok a kezdetek óta . Hol az egyik talált valamit és volt jobb hol a másik . Nekem is volt mind a két fajta . Ez is az is jó volt , de valahogy az AMD-kben kevesebbet csalódtam !
2012. jún. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még egy értelmes kérdés...
2012. jún. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
zöld vagy piros?
2012. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha az egyik "jobb" lenne, akkor csak tőle vásárolnának az emberek és a másik már rég csődbe ment volna. Gondolkozz.

Vannak AMD és nVidia párti emberek, akik vagy az egyikhez vagy a másikhoz ragaszkodnak minden áron.

Én személy szerint AMD-s vagyok és az is maradok, mivel az nVidia nem tudott meggyőzni eddig.

2012. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igazából tökmindegy. Már olyanokat gyártanak,hogy akármelyiket veszed meg,mindegyik jó lesz még legalább egy-két évig.
2012. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha mobil GPU-ban gondolkodsz, akkor inkább AMD-t vegyél, mert a gtx680m letiltott magokból készül, a 7970m pedig teljes értékű lapka. Ez a teljesítményt nem befolyásolja, tehát lehet jobb a gtx680m, mint a 7970m, de én inkább teljes értékű gpu-t vennék.
2012. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így van, notiban jobb az AMD, mert többek közt kevesebbet is fogyaszt.
2012. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Evilkiller ***** válasza:

A két céget nincs értelme összehasonlítani, max 1-1 kártyájukat, mert 1 kártya korától, felhasználási területétől, és árkategóriájától függően van ahol az nvidia megoldásai jobbak, máshol meg az amd-é!

De a mai kártyáknál azonos árkategóriában olyan minimális a különbség, hogy még így is tök mindegy!

Ma már mint minden másnál, itt is inkább csak a márkahűség számít a választásnál!

Kivéve nálam, mert én ha megtetszik egy kártya, megveszem, függetlenül attól, hogy ki gyártja!

Nem ragaszkodom egyik oldalhoz sem!

2012. jún. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!