Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik gyártó jobb és miért?

Ness04 kérdése:

Melyik gyártó jobb és miért?

Figyelt kérdés
na az az egyszerű kérdésem h szerintetek melyik videókártya a jobb Nvidia vagy ATI és miért? tudom h mind 2-nek van valmi sajátossága pl.: Nvidia Phisyx szval írjatok előre is köszi
2010. nov. 13. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen nincs jobb. A játékfejlesztők egy része inkább az AMD (nem Ati már) felé hajlik, a másik meg az Nvidia felé. Aztán azon általában jobban magy azon, amire adott játékot fejlesztik. De egyértelmű győztes nincs, és nem is lesz. Így van ez jól.
2010. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
erre számítottam de kinéztem egy 1gb-s HD4850-t tudom nem a legújabb meg minden de h ez mennyire jó vagy a GTS250 jobb e
2010. nov. 13. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet találni a neten teszteket, és össze lehet hasonlítani a kártyákat. Például egy ilyen:

[link]


Eléggé összevissza eredmények, kb azonos kategória a két kártya, láthatod, hogy egyik játékban az egyik, másikban a másik kártya jó. Mindkettővel jól jársz. Nekem 4850-em van, és a legtöbb játék elég jó minőségben/sebességgel megy fullHD-n.

2010. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát az nvidiára sok játékot gyrátanak ami nem fut atival de az atin meg jobb a kép és ha olyan játékkal szeretnél játszani akkor van hozzá olyan ati kártya amin csomó játék elfut csak az drága :/
2010. nov. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok kifelejtettem h nekem ez a tapasztalatom mert volt 2 nvidia kártyám 1 ati és az az ati egy ócska régi kártya volt és sokkal jobb képet adott mint a két nvidia. nvidiával laggolnak a játékok a másik nvidia meg beis sz.rt :S
2010. nov. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem mind a kettő jó ezt már nem lehet el dönteni
2010. nov. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a kommenteket :D
2010. nov. 14. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!