Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek engedjem neki?

Szerintetek engedjem neki?

Figyelt kérdés

A lányom összegyűjtötte a pénzét egy galaxy s3-ra kártyás csomagban és szeretne venni de én nagyon nem látom jó öteletnek de nem bírtam megmagyarázni neki,hogy neki bőven elég lenne egy se xperia mini pro is!

azt mondja,hogy neki ez mindene neki ez kell!


2012. jún. 28. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Minek??? Amugysem használná ki. De ha ilyen drágán vesz akkor ne S3-at.Túl van árazva. A HTC One X jobban megéri ugyanezt tudja.


Neki még egy SE Live is elég lenne.

2012. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Elkapta őt is a média gépszíj. :DD

Ha akarja, hát vegye. Az ő döntése. (Azt mondjuk nem tudjuk mennyi idős, de gondolom már tud felelősen dönteni.)

2012. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Mondd meg neki, hogy nem éri meg, a felsőkategóriában is van jobb telefon, olcsóbban.
2012. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle mire használná a 4magos procit a Facebookon kívül, ugyanis arra egy egymagos is bőven elég. Nem tudom hány éves, de ha 17-18 alatt van akkor ne engedd meg neki, aligha hiszem hogy jó ötlet annyi idősen az összes pénzét egy telóra költeni (ami nem olcsó játék, kártyásan 170ezer). Inkább tegye be a bankba a pénzt hogy kamatozzon, arra nagyobb szüksége lesz mint egy menő de kihasználatlan telóra. Ugyanis nagy valószínűséggel csak menőzni fog vele. Arról nem beszélve hogy ha a "kereskedő" meglátja az utcán akkor szépen elveszi tőle azzal a tudattal hogy nem fog tudni a lányod védekezni., mert szép pénzt lehet érte kapni.
2012. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
miért nem tartod jó ötletnek?talán próbáld másképp megmagyarázni neki.Ne erőltesd rá az akaratodat,attól csak rosszabb lesz.Ha nem akarod hogy galaxy s3-mat vegyen,mondd hogy válasszon valami mást,bár én nem értem miért ellenzed.Hány éves a lányod?
2012. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Réti bubuzér ***** válasza:
Nemtudom, hogy minek avatkozol bele, hogy pontosan milyen telefont akar venni, a saját, összegyűjtött pénzéből...nem téged pumpol, hogy vedd meg neki. Örülj neki, hogy egyáltalán megkérdezte, és nem csak hazaállított vele. Nem mindegy, hogy a lányod milyen telefont nyomkod? Ha neki az tetszik, akkor vegyen azt, ne akard ráerőltetni az te véleményedet, idézem: "neki bőven elég lenne egy se xperia mini pro is!" Honnan tudod? Vagy csak úgy gondolod, és amit te gondolsz, az úgy helyes, minden más vélemény rossz és eltiprandó?
2012. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

...és ha már megveszi, mobilinternet is ajánlott, anélkül nemsokat ér vele. (szerintem felesleges neki S3, kihasználni nem tudja, egy olcsóbb is megfelel)


(ennyiért már laptopot is vehetne, hasznosabb, és azt a tanulmányainál is használni tudja)

2012. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
14 éves
2012. jún. 28. 15:53
 9/14 A kérdező kommentje:
csak azért egy mini pro-ért vagy ace-ért kevésbé ütnék le mint egy s3-ért
2012. jún. 28. 15:55
 10/14 anonim ***** válasza:

a, nem tudná mire használni, facebookra elég drága játék, csak arra kell hogy fölvágjon a barátainak

b, meglátja egy rosszindulatú ember az utcán hogy 14 évesen egy 150k+ telefonnal mászkál mit fog csinálni? Kiveszi a kezéből és továbbsétál. Nem tudna rá vigyázni, ha leejti már több10ezer a javítása bármilyen kár esetén, a lopásról nem is beszélve

Nekem a szüleim már a SE Live miatt is morogtak, mondván hogy ennyit hülyeség kiadni telóra, pedig nem mondanám hogy nélkülözünk (se gazdagok, se szegények, hanem jó életűek vagyunk).

2012. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!