Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone-k mibe jobbak mint...

Az Iphone-k mibe jobbak mint a többi android telefon? Mi kerül rajtuk 120-250 be? Sok használtért még 100-at is adnak, mit fizetünk meg rajta mitől olyan spéci?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 12:15
1 2
 11/12 Doctor0710 válasza:
Viszont míg Androidon 1GHz-el és 256MB RAM-al a GTA 3 játszhatatlanul szaggat, addig az iPhone 3G[s]-en (520MHz, 256MB) teljesen játszható.
2012. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nézegettem már én is iphonokat, de valahogy nem fog meg. HTC Sense kezelőfelület sokkal szebb, látványosabb , nekem jobban bejön. Iphonenak sok a hiányossága, meg kamu sz is hogy nem látszik az újjlenyomat a képernyőjén. Mediamarktban a teszgépek olyan maszatosak voltak,hogy az valami állati. Vagy talán konspiráció gyanús, és az emberek delma margarinnal kenik be a kezüket előtte rosszindulatból talán?? :)) De tényleg kur vára látszik, szóval naa. Hiányzik a flash kártya bővíthetőség is, ne a Jobsék szeressék már eldönteni,hogy mennyi adatot akarjak tárolni a mobil eszközömön. HTC-nek van olyan szériája, aminek több fém van a burkolatában, ez eleve minőségjelző, a fémesebbek jobbak, nem olyan műanyag kukatető feeling. Igaz ez ettől függetlenül az Appleről sem mondható el, kűlcsínben gyönyőrűek, igényes cuccok az almáék. A belső kezelő felületet én túl szimplának találom, bár az Itunes azért odaver mindennek. Egyébként meg nem nagy show összességében. Vannak előnyei, hátrányai az Applenek, összességében valóban annyit nem ér. Ez egy eszmei érték plussz, amit megfizettetnek, csak ott a baj,hogy már az emberek 70% ának van Apple cucca, tehát nem túl egyediek vele, ma már átlagos mint egy opelasztra. Mindenki menő akart lenni vele, mindenki rástartolt, aztán tömegcucc lett belőle. Ráadásul ennyi pénzért amennyiért adják szivesebben olvasnék a hátulján egy olyat, hogy made in Japan, made in Germany, vagy esetleg made in Malaysia. De ha már eszmei érték, meg exkluzivitás, akkor ne már hogy made in china. Ez olyan illúzióromboló. Igaz szinte minden más gyártó termékét is ott rakják össze a kicsi lenézett sárgáknál, szóval ez nem mérvadó, meg nem ezen múluk a minőség, hanem magán a cégen.
2012. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!