Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone-k mibe jobbak mint...

Az Iphone-k mibe jobbak mint a többi android telefon? Mi kerül rajtuk 120-250 be? Sok használtért még 100-at is adnak, mit fizetünk meg rajta mitől olyan spéci?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 12:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
Az kerül sokba,hogy a sok divatb.zi megveszi holott egy sima telefon is megteszi.
2012. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Semmiben nem jobbak csak van körülöttük egy erős hype, valamint az Apple kialakított egyfajta monopol státuszt, habár valójában nem az, csak annak hiszi magát...

Egyébként az Apple számítógépek a telefonoknál is jóval túlárazottabbak.

2012. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Doctor0710 válasza:
Túlárazott, meg egy kicsit felesleges is a legújabb modelljeit megvenni. A 3G[s] vagy a 4 még mindig nagyon jó, gyors és reszponzív telefon a 4S mellett, miközben negyedannyiért is meg lehet szerezni.
2012. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Van előnye és hátránya.

Tagadhatatlanul szép telefon, jó tapintású, jól csúszó kiváló kijelzővel. De inkább státuszszimbólum. Már a hardverje sem nagy szám, mivel sokkal jobb androidos telók vannak. Az apple nagyon zárt és ez hátrány, mindent ituneson keresztül kell felrakni. Ja és lehet, hogy iphone 1 még jól bírta a törést, de a 3 az biztos nem.

2012. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 flr. válasza:
Sokan mondják, hogy divatszimbólum ez igaz is, de az iPhone nagyon jól kezelhető,gyors és aki használt már iOSt az tudja milyen.
2012. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Doctor0710 válasza:
Azért aki egy kicsit ért hozzá, meg tud oldani mindent iTunes nélkül. Jailbreak és a többi, annyira nem zárt, mint azt sokan gondolják.
2012. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6: Igen, csak Jailbreakkel úszik a gari, míg Androidnál csak egy négyzetet kell bepipálni hozzá.
2012. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
na igen, az első néhány hozzászóló csak fikázni tud...nyilván van benne hype, de ha belegondolunk, akkor ahhoz, hogy gyors, smooth android-os telót kapjunk, abba is bele kell ölni 100ezret(tudom, vannak olcsóbbért is, de ott vagy kicsi a kijelző, vagy ehhez hasonlók), én azt nem tudom felfogni, hogy miért van lemaradva a hardver?..jó, mert van fejlettebb...és? minél izmosabb a hardver, annál jobban zabálja az akkut, mert legtöbb esetben az akku mérete elég karcsút nő a hardverhez képest...szerintem az androiddal ellentétben az egy sokkal jobb pont, hogy gyengébb hardveren is tudják biztosítani azt a stabilitást, amihez az androidnak 4 mag kell meg 1 giga ram. de mindenben van prémium kategória...szóval itt az is játszik az árazáskor..
2012. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7. ahhoz el is kell rontani az iPhone-t szoftveresen. ha hardveres hibával kerül szervízbe, a kutyát nem fogja érdekelni, hogy jailbreak-elve volt. mellesleg ha az androidos telóját is valami nem hozzáértő úgy meggyalázza, hogy csak a szervíz segíthet, ott is ki fog derülni, hogy belenyúlt.
2012. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
# 8 az én adroidomnak teljesen elég az 1*1ghz meg 256 ram. És nem is az androidnak kell még ez sem, hanem az izzasztóbb progikhoz mint a játékok.
2012. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!