Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek, egy Galaxy S...

Szerintetek, egy Galaxy S wifi 5. 0 megér 35-38k-t?

Figyelt kérdés
Nekem ez egy tökéletes átmenet lenne, az 5 colos kijelző miatt. Telóm van multimédiás, Tablett szerűségnek használnám, néha játék, zene , film, nettezgetés(wifivel).

2012. jún. 22. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Én akkor már inkább "rendes" táblát vennék nem pedig ilyet.
2012. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nálad mi a rendes, mert nálam úgy isten igazából Ipad ami még jónak tűnik. Motorola Xoom esetleg, Galaxy Tab, márkátlan tabletek nem jöhetnek szóba.
2012. jún. 22. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Ebben az árban talán nézelődhetnél a waytek háza táján, akikről már most megírnám, hogy ugyan a tábláknál még annyira nagy hátterük nincs (azt hiszem tavaly karácsony táján dobták piacra az elsőt) de navigációs rendszerek terén van múltjuk és nem is rossz.

Konkrétan a wayteq xtab 70 vagy a nemsokára megjelenő wayteq xtab 70-w van ebben az árkategóriában amik ha neked már van telefonod szóval nem lényeg, hogy ezekben nincs 3G akkor tökéletes. Utóbbiról van ipon-on egy pár napos hír, 7"-os 1024x600as kijelzője van ötujjas multi-touch 1magos 1ghz-s proci 512 ddr3 ram és 8giga tárhely ami 32es kártyával (max) bővíthető. Ja és ami szép benne, hogy még GPS is benne van, gondoltam így röviden leírom mit tud :D ha lusta lennél rákeresni.

2012. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utólag hozzátenném félreértés végett (volt már, hogy mikor ajánlottam egy adott árkategóriához tökéletesen passzoló valamit akkor leszóltak, hogy mért vagy xy-fanboy), van ebben az árkategóriában még táblagép de egyik se nyújt ennyit ennyi pénzért és még annyit, hogy amiket írtál, mik tetszenek pedig felejtősek mivel egy ipad még akár az első generáció is jóval drágább és gondolom használtat nem szeretnél.
2012. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értelek értelek, lusta annyira nem vagyok utána nézni :D lehet mélyebben utána járok. Blackburry playbook-ról mi a vélemény ?
2012. jún. 22. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az Acer Iconia A 510 (?) et ajánlom mint tablet vagy pedig az iPad-et. Olcsóbban a WayteQ tabjait.
2012. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Acer az elég komoly, Ipad meg alapból favorit. Galaxy S wifi csak azért érdekelne, mert pont jó méretben van, és olcsó.
2012. jún. 23. 14:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Még 2.3-as Android sincs rá, ami azért szívás, tekintve, hogy már 4.0 a legfrissebb verziószám. Én nem venném meg.

A WayteQ-nak is vannak 5 colos minitabletei, viszonyleg olcsón.

2012. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!