Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki le tudna beszeelni az...

Valaki le tudna beszeelni az N9-rol?

Figyelt kérdés
akarnek venni csak felek h megbannam. esetleg van olyan aki android utan valtott, es ajanlja?

2012. máj. 29. 22:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hajaj kenytelen leszek venni egyet, mert hat a gombnelkuli vezerles az musthave. :D Amugy meg, megnagyobb f*sz? A meret a lenyeg, nem? :P Nekem bejon nagyon ez a design, de 3,7 colon nem tudnek elni. SGS3 meg vegre az elso olyan androidos telefon, ami sehol sem akad meg. Elotte htc 1X-em volt, meg annak is sikerult neha, de ez *_* Imadom.


Baj van, a carphonewarehouse nem arul N9-et wtf o.o /joke

2012. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
előző: mi a falloszról beszélsz?
2012. jún. 12. 13:09
 23/25 A kérdező kommentje:

gondolom lumiákról...vagyis 800-as kicsi neked, 900-as megfelel, mert nagyobb s a dizájnja ugyan az...de utána összehasonlítod a rendszerét az androiddal...a végére meg az n9-et említed megint

wtf?

2012. jún. 12. 13:14
 24/25 anonim ***** válasza:
Az egyik valaszoloval beszelgettem :)
2012. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én Android után váltottam N9-re és egyáltalán nem bántam meg.Nagyon gyors,eszméletlen könnyen kezelhető,napfényben is jól látható a kijelző,elképesztő képeket csinál és az aksi is simán bírja full internetezéssel 1-1,5 napig,ha nem csak internetezel akkor nekem volt 2,5-3 nap is.A frissítések is jönnek,nekem 2 hónapja van meg és már azóta is volt frissítés.Ja és mivel szép a kijelző meg ugye maga a teló is gyors így az internetezés bámulatos mintha csak a laptopon neteznék.Szal én csak ajánlani tudom.

16/f

2012. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!