Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki le tudna beszeelni az...

Valaki le tudna beszeelni az N9-rol?

Figyelt kérdés
akarnek venni csak felek h megbannam. esetleg van olyan aki android utan valtott, es ajanlja?

2012. máj. 29. 22:46
1 2 3
 11/25 YourDestiny ***** válasza:
Az, hogy domború a kijelző, szerintem annyira mindegy. Nem amiatt fogja valaki megvenni, mert 0,1 %-al könnyebb rajta szöveget pötyögni :)
2012. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
De ha egyszer jó tulajdonság, akkor miért ne mondjam?:)
2012. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 YourDestiny ***** válasza:
Ha megnézed, akkor nem a teljes kijelző hajlított, csak a telefon alsó és felső részénél található benne törés, ahol az érzékelők és miegymás van. Vagyis a kijelző ezen rész alatt egyáltalán nem terül el, így nem értem mi köze a gépeléshez. Bocs, nem kötekedésből, hanem azért írom le, mert nekem képen és élőben egyaránt úgy tűnt. Nem kizárt, hogy tévedek.
2012. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nehéz pontosan megmondani, hogy hol is görbített. De Amúgy végig. És Amikor írsz, megjelenik a billenytűzet. Azon a részen a legdőltebb.:)
2012. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Én is fél éve használom, semmi pénzért nem cserélném le a többi tucattelefonra! Iszonyat innovatív, gyors, megbízható, és a rendszer nyitottságának köszönhetően egyre több hasznos modding jön rá... Lumia-t, pontosabban a WP7-et nem lehet egy lapon említeni vele, az egy fos a MeeGo-hoz képest :) Ne higyj a Nokia és a többi szolgáltató parasztvakításának, hogy az micsoda csúcs...


Androidról is megvan a véleményem, attól hogy nagy a támogatottsága, nem kell hanyatt esni tőle... én még nem szenvedtem hátrányt csak azért mert egy kevésbé elterjedtebb platformos telefont használok, minden fontosabb alkalmazás alternatíváját meg lehet találni N9-re is! Nekem sem fagyott még soha úgy, hogy az akku kiszedésén gondolkodjak, sokkal gördülékenyebb az alkalmazáskezelése, az animációk stb. Flash is van... Kamerája is nagyon ott van, persze nincs olyan szinten mint az N8, de utána mindenképp az N9 kameráját mondanám a legjobbnak. Nemrég a Nokia facebook oldalára is töltött fel pár képet, amit N9-el csináltak egy kis utómunkálatokkal, nagyon dúrvák [link]


Szóval én biztos nem cserélném le az N9-emet, pláne nem Androidra, de kinek mi a fontos. Nekem nem lényeg az alkalmazások és játékok száma, én a közösségi dolgok utánozhatatlan integrálása és az egyedisége miatt választottam a MeeGo-t!

2012. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Utolso... te rosszabb vagy mint az Apple fanok. Hogy a WP7 fos? Aha... hat persze. En nem irom le a MeeGo-t sem, biztos lehet hasznalni valamennyire, de halvaszuletett rendszer. Van ez az egy N9 aztan ennyi.
2012. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 YourDestiny ***** válasza:
15. válaszoló: és az egyediség megérte neked az ötszörös árat?
2012. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

A WP7-hez képest igenis többet tud a MeeGo, nagyobb felhasználói élményt és szabadságot, testreszabhatóságot nyújt amellett, hogy nem esik szét a rendszer, mint pl. Andoidnál. Csak a pénz miatt döntött a Nokia úgy, hogy lepaktál a Microsofttal, na meg az sem utolsó, hogy egykor Elop a MS élén volt...


Költői túlzás az 5-szörös ár, legalábbis szolgáltatónál jelen pillanatban is 15000 Ft-tal drágább, de annyival többet is tud (sőt)!


Higgyétek el, van összehasonlítási alapom, és míg a MeeGo egy életérzés, a WP7 egyszerű mint egy bot, és csak bosszankodik az ember, hogy olyan alapvető dolgokra nem képes, amit még a mindenki által gyűlölt Symbian is tudott 3 évvel ezelőtt! (Megjegyezném, hogy a Belle frissítés óta még a Symbiant is többre tartom a WP7-nél)


A lényeg, hogy nem bántam meg a vásárlást, és egyelőre nincs olyan rendszer, ami megingatná a hűségemet.

2012. jún. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Tudsz olyat mondani amit a Lumia 900 vagy SGS3 nem tud, az N9 viszont igen? Mert ha igen akkor meg ma veszek egyet.
2012. jún. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Gomb nélküli vezérlés :) Egyébként én elsősorban a WP7-tel hasonlítottam össze, és a Lumia 900 igazából nem több, mint egy nagyobb 800 (tehát szó szoros értelmében egy mégnagyobb f.s), a nehézkes csengőhang beállítás, dísz-bluetooth, adattárolóként nem használhatóság még mindig hátránya a MeeGo-val szemben. SGS3 az meg egy másik kategória (konyhamestereknek tepsi), de mindenesetre az nem szenved hiányt a felszerelését tekintve semmiben, egyedül a rendszer az, ami miatt meg nem venném soha, ha kapnék egyet is eladnám inkább :)
2012. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!