Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki le tudna beszeelni az...

Valaki le tudna beszeelni az N9-rol?

Figyelt kérdés
akarnek venni csak felek h megbannam. esetleg van olyan aki android utan valtott, es ajanlja?

2012. máj. 29. 22:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Túlárazott, pentile matrixos, és egy halva született oprendszer van rajta. Kétlem, hogy andoid után bárki is váltana rá - vagy ha váltott, ne bánta volna meg.
2012. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 YourDestiny ***** válasza:
55%
A túlárazott és a gyenge, pentile matrix-os kijelző célba talált. A rendszert nem biztos, hogy jó ötlet volt a szemétbe dobni, de ez van. Mindenesetre kár érte. Azt is elég hülye ötletnek tartom, hogy beépítették az akkut. Ha lefagy, mi a teendő? Egyedüli pozitívum a bombajó külső, semmi több.
2012. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ne vegyél ilyen telefont. Iszonyatosan túlárazott és a MeeGo telefonra nagyon szar. haveromnak fél éve ilyen telefonja van de ő rányomott egy Windows Mobile 7-et és így használhatóbbá tette de akkor is nagyon drága telefon és elég gyenge a hardvere az árához képest
2012. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 YourDestiny ***** válasza:
83%
Lehet, hogy sokan nem értenének egyet velem, de ha ennyire ragaszkodsz érte, akkor inkább, mint a Lumia 800. Nem csipázom ezt a WP-s rendszer, ráadásul a kijelzőt is kisebbre vették. Ha jól tudom, az előlapi kamerával is spóroltak. A MeeGo egy különc lett, az is marad :)
2012. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
3. vagyok nem Windows Mobile 7 hanem Windows Phone 7
2012. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Vegyel Nokia Lumia 900-at.
2012. máj. 30. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Túlárazott.

Nekem nincs ilyenem, de olvastam kritikákat róla, és az alapján a Meego nem olyan rossz.

Az a hátránya, hogy nincs rá sok alkalmazás.

Szerintem várd ki a lumia 900-at, ha nokiát akarsz, az is kb. így fog kinézni.

2012. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
És a 900 már legalább nem lesz pentile matrixos, abban az S2 kijlezője lesz (ami még mindig nem a szívem csücske a 218 ppi-jével, de két fokkal jobb).
2012. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Halihó!

Nekem N9 van, és abszolút pozitív csalódás!!!Hatalmas felhasználói élményt nyújt a MeeGo, könnyen és gyorsan lehet kezelni. Nem kell félni az alkalmazásoktól sem, és attól sem, hogy ez egy halott rendszer. a frissítések vannak, alkalmazások vannak. De Ha neked is virátor és egyéb ugénytelen alkalmazásra van szükséged, akkor ne vedd meg. De a stirevan mindent megtalálsz, amit csak szeretnél.

A menü egyszerűen, könnyrn kezelhető, a telefon megbízható, szép formatervezett, és a kijelzőnek is gyönyörű a képe, ÉS JÓL LÁTHATÓ NAPFÉNYBEN!! Nagyon jól.

Még a billentyűzete is jobb, mint a winfosos tesójának.

Net az jó rajta, kellemes a pont ideális kijelzőn netezni.

Hm, nem is tudom mit lehetne még úgy megemlíteni róla... De szerintem ebnyore jó oprendszer komolyan nincs.. Ez a gombnélküliség.<3

Hjaj, és a telefon nem fagy le!:) soha nem sikerült befagyasztani. Volt már ami nem tetszett neki, de belefér szerintem. :)

Füles tökéletes, GPS jó, és sokkal könnyebb írni vele, mint egy egyenes kijelzős trlóval. (domború a kijelző)

Hmmm. Na, már tényég nem jut eszembr más.:D

Bocsi a sok pontatlanságért, és összefüggéstelen szövegért. Telón vagyok.:)

2012. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Hjajj, még annyit!!:D

Hosszabb lehetne az USB, mert pont nen ér br az ágyamba.:D

2012. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!