Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szülők! Ti vennétek a fiatokna...

Szülők! Ti vennétek a fiatoknak iPhone 4-et?

Figyelt kérdés
A fiam folyamatosan iPhone 4-ért könyörög hogy ha veszek neki akkor 2 évig se szülinapjára se karácsonyra nem kell vennem semmit. Szerintetek vegyek a 13 éves fiamnak iPhone-t? Csak félek hogy hamar tönkretenné mert néztem egy csomó tesztet, videót az iphone-ról és azt vettem észre hogy bármilyen szép képet add a kijelzője nagyon könnyen összetörik. Egyáltalán miért pont iPhone-t kér?

2012. máj. 19. 22:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Szia ezt úgy íromhogy elég nagy apple fan vagyok és nem irigységből mert én is minden szart megkaptam a szüleimtől amit kértem

DE

Én a helyedben nem venném meg neki. Csak azért kell neki hogy ő is menő lehessen, de ezt ne a szülei pénzével érje el, a másik meg, mint előttem, is írták nem tudná értékelni se kihasználni, illetve nem lenne nehéz ellopni sem egy 13 évestől, más részről meg hiába mondja hogy a következő 2 évben nem kér semmit, úgy sem bírná ki, és ami fontosabb te sem bírnád ki hogy ne adj neki semmit, így a gyerek azt látná hogy mindent megkaphat amit akar, ami meg nem vezet jóra. Ezen kívül több ezer indok szól az iphone ellen, de bocsáss meg hajnali 1 kor nem írok regényt.


Véleményem szerint vegyél neki egy ipod touchot és mellé vmi jó fajta nokiat (gombosat, ne gagyi érintőst mind vacak) így nem kell félni hogy ha elmegy vhova elhagyja a drága telót mert az ipodotmotthon hagyhatja.


Más okostelefont véletlenül se vegyél maximum zte bladet de a legjobb lehetőség a touch + strapabíró nokia

2012. máj. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Egyetértek a legtöbb válaszolóval.Teljesen fölösleges egy 13 évesnek iPhone.Én nekem iPhone 4-em van de viszont 18 vagyok már.Nagyon kell rá vigyázni..Meg szeretnek irigykedni az emberek..Plusz a fiadat flegmának hinnék..Rám is mondták pedig nem mutogatom..Féltem mint a két szemem..
2012. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Hat az iskolankban tegnap lattam egy 12 eves csorot akinek Iphone4S volt.Megunta es vett egy samsung galaxy S3-at.Amit kb. ket hetet hasznalt.Azt is megunta es vett egy Htc one x-et.Nem kell egy full elkenyesztetes egy 13 eves gyereknek mert meg nem ert elegge az okostelefonokhoz.Csupan fel Gb ram es 1 Gb Mhz-es a processzora, amivel meg nincs baj de par honap muklva az uj programokat mar nem birja.Ha veszel neki pl. egy galaxy w tudasu atlagokostelefon is eleg neki.Raadasul ami Applere van az 95%ban androidra is megvan.

Nekem egy eleg gyengus okostelefonom van ami megfelel az igenyeimnek, es mivel nem otthon elek es meg nincs laptopom,ezeret megjobban kihasznalom.A faternek van penze csak nem kenyesztet el markas cuccokkal,aminek en orulok.Szerintem meg varj 2-3 evet mig erettebb lesz vagy nyuts lehetoseget neki hogy nyaron dolgozzon.lUgy legalabb o is megtanulja mennyi az az Iphone.

2012. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
aki szerint egy galaxy mini ugyanolyan képességekkel bír mint egy iphone 4 az jó hülye!
2012. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Vorosbenjamin válasza:
Amúgy az IPHONE 4 sokat tud
2012. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Azért kér Iphone-t hogy villogjon vele..:) az én lányom is Iphone-t kér én meg veszem neki :) Te tudod h veszel-e neki :)
2012. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A Galaxy Minis válaszolót szívesen felkoncolnám. Biztos nem fogtál még a kezedben iPhone-t kiscica.


Bár én is kissé elfogult vagyok a témában, de úgy vélem, hogy akármennyire is jó telefon az iPhone, nem egy 13 éves gyerek kezébe való.

2012. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

14/f

ha villogásból szeretne iphone-t akkor biztos nem vennék neki,ha mond értelmes érveket,és kihasználná akkor meg lebeszélném róla,és rábeszélném egy xperia s-re.nem kell bankszámla,több ingyenes app,több mindenre képes szebb nagyobb,olcsóbb

2012. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!