Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szülők! Ti vennétek a fiatokna...

Szülők! Ti vennétek a fiatoknak iPhone 4-et?

Figyelt kérdés
A fiam folyamatosan iPhone 4-ért könyörög hogy ha veszek neki akkor 2 évig se szülinapjára se karácsonyra nem kell vennem semmit. Szerintetek vegyek a 13 éves fiamnak iPhone-t? Csak félek hogy hamar tönkretenné mert néztem egy csomó tesztet, videót az iphone-ról és azt vettem észre hogy bármilyen szép képet add a kijelzője nagyon könnyen összetörik. Egyáltalán miért pont iPhone-t kér?

2012. máj. 19. 22:50
1 2 3
 11/28 anonim válasza:

Én meg azt mondom, hogyha van rá anyagi keret, akkor miért ne?

Nálunk nővérem kisfia (13 éves) most kapott iphone 4-et. Nekem is az van, páromnak is, tetszett neki nagyon, és nővérem a férjével megbeszélték, kapott egyet.

Nagyon vigyáz rá, fényképez mindent, skypeot töltött rá, ingyen beszélget otthonról a barátaival, nem telefonról. Azért sok mindenre jó :)

Ha megtehetitek, és nagyon szeretne egyet, akkor miért ne :) Beszéljétek meg, hogy hova viheti el, és hova nem, vegyetek rá tokot, ami védi a kijelzőjét is.

Azért kér iphone-t, mert sok ingyen programot tud rá letölteni, játékokat, kommunikációs programokat. Vibert, amin ingyen tud beszélni, ha wifi közelben van, ingyen sms küldő programot, és még sorolhatnám. Ezért olyan nagyon felkapott ez mostanában :)

Én imádom, nagyon sok jó dolog van rajta, gyönyörű fényképet, videót lehet vele készíteni :)

2012. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
egy idő után megunja és bánkódik, hogy nem kap semmit szülinapjára, karácsonyra (mikor mindenkinek ott a kis ajándék a fa alatt) stb..
2012. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Hát én mindenképpen akarok venni neki egy okostelefont de nem tudom hogy milyet. Meg próbáltam lebeszélni az iphone-ról de azt mondta hogy akkor egy iPod Touch 4G-t kér és a mostani sima Nokia telefonja megmarad mert úgye az iPod Touchal nem lehet telefonálni. Igazából azt a 40-50 ezer forintot az iPod-ra kifizetem de akkor most ő a telefonját meg a ipodját is hurcolni fogja magával növelve az esélyét hogy elhagyja valamelyiket? Ezt így már megvennétek neki vagy inkább egy Androidos telefont?
2012. máj. 20. 11:30
 14/28 anonim válasza:
78%
Most komolyan: akár egy bármilyen okostelefon is minek egy 13 éves gyereknek???? Igen, legyen egy telefonja - egy alap, olcsó készülék - amin el lehet őt érni, vagy haza tud szólni, hogy lekéste a buszt, stb. De ennyi. Semmi szüksége arra, hogy telefonon vagy akárhogy beszélgessen a barátaival - beszéljen velül élőben. Játszani asztali szg-en is tud, netezni egy ekkora gyereknek mondjuk napi fél óra és elég, olvasson könyvet, mozogjon, sportoljon, focizzon a barátaival stb.
2012. máj. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Az egyik korábbi válaszoló vagyok.

Én személy szerint nagyon nem lennék nyugodt, ha a gyerekem egy 150ezres készülékkel rohangálna, amiről ráadásul köztudott, hogy előszeretettel lopkodják...

Szerintem az, hogy megbeszélnéd vele hová viheti magával és hová nem, nem fog működni hosszú távon, mivel ez a telefon semmivel sem tud többet, mint bármelyik okostelefon, csupán a státuszszimbóluma nagyobb, de ha meg nem viheti magával mindenhová villogni vele a többieknek, akkor mi értelme lenne?????


Ja és még a legolcsóbb okostelefonra is letölthetők azok a nagyon hasznos alkalmazások, amiért valóban értelme van ilyen telefont venni.

2012. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Igen az tudom hogy más telefonnal is meglehet csinálni azt mint iphone-nal. Én erre a telefonra gondoltam neki: [link] Szerintetek ez jó ? És azért veszik neki okostelefont mert tudom hogy igen hasznos tudd lenni egy okostelefont és eddig nagyon jól megvolt sima nyomógombos nokia telefonnal és mostmár mondom legyen neki is egy jó telefonja amin tudd játszani.
2012. máj. 20. 15:18
 17/28 anonim ***** válasza:

Dehogy!! Ne vegyél neki nagyon drága és törékeny!!Onnan tudom hogy törékeny hogy láttam egy videót te is nézd meg sokat fogsz tanulni belőle!

Amugy meg lehetetlenség hogy az egész osztálynak olyanja van!!!!

LINK a videóhoz: http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw /akár HD-ben is megnézheted!/

2012. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Valaki itt ezt írta:

"Azért kér iphone-t, mert sok ingyen programot tud rá letölteni, játékokat, kommunikációs programokat. Vibert, amin ingyen tud beszélni, ha wifi közelben van, ingyen sms küldő programot, és még sorolhatnám. Ezért olyan nagyon felkapott ez mostanában :) "

Ne röhögtess papa, ezekre csak az ifon képes? Egyetértek a sok hozzászólóval, a 13 éves kölöknek menőzésre kell, szarik ő arra, hogy milyen tipusú dokumentumokkal lehet dolgozni a készüléken. Még rémlik ilyesmi a gyerekkoromból, csak akkor még nem ifonnal ment a dolog, hanem xy tipusú biciglivel meg nike csukával:)

Kérdező, persze vegyél neki valamit, de úgy hogy ne legyen nagy a sírás, ha kikapják a kezéből a norvégok...

2012. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:

És akkor mi van, ha menőzésre kell neki?

Ha a szülőknek van rá anyagi hátterük, és mindenképpen vesznek egy okostelefont a gyereküknek, akkor miért ne vehetne????

Nekem iphon4-em van, elég sokszor esett már le, táskában ráültem, van rajta tok, és még nincs összetörve :))

Szóval azért mert megnéztek egy videót, még nem biztos, hogy úgy van!

2012. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
ha anyagilag nem tart vissza semmi akkor nincs baj, de nem hiszem, hogy ilyen kis gyereknek való (majd 16-17 éves korába kapjon 100ezres telót a kölyök szerintem)
2012. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!