Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rosszul döntöttem?

Rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés
Elromlott a telóm,ami samsung corby volt(annál minden jobb) :D és csak csomagos telefont választhattam,bementünk,alig volt jó teló,vagyis ami jó az drága volt nem választhattam azok közül.Anyuék rám akarták beszélni samsunk galaxy minit,de nekem nagyon nem tetszik,olyan corby beütés kicsit..:@ ezért samsung galaxy acet választottam,megtetszett meg szép,de ahogy olvasgatok róla.. alig látok pozitiv választ :/ én nem használnám sok mindenre zene hallgatás,sms,stb. de kicsit félek,hogy milyen lesz :/ nagyon rossz,vagy egy 16 éves lánynak jó lesz?
2012. máj. 8. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanolyan rossz, mint a Mini, egyáltalán nem kellett volna Samsungot venned. De most már mindegy, a Corby után nem valószínű, hogy fel fog tűnni, hogy rossz.
2012. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi választ! :/
2012. máj. 8. 20:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, és legközelebb kérdezz előtte. :) Akár engem is privátban.
2012. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
rendben. :)
2012. máj. 8. 20:46
 5/10 A kérdező kommentje:
ám ott kellett döntenem rögtön,azért nem tudtam,hogy milyen :(
2012. máj. 8. 20:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem Mini van, semmi bajom vele. Ace volt már a kezembe, nekem nagyon tetszik.

Kategóriájában szerintem elég jó és tekintve, hogy ismerőseim hiperszuper Sony Ericssonjai átlagosan 1 évet bírtak, aztán vagy szerviz vagy kuka, a Minim meg 1 év után is teljesen jó, meg mindenki Samsungja a környezetemben, nem vennék Samsungon kívül mást.

2012. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző: Nekem is ugyan ez van! :) Semmi baj nincs a galaxy mini-vel attól még hogy olcsó!
2012. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Ezt mondtam, amíg nem volt jó telefonotok, nem veszitek észre, hogy rossz. De attól még legközelebb nem kell rosszat venni...
2012. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ace rossz telefon nem csak azért mert akad hanem emelet még nem is olyan olcsó ott az alcatel 995 vagy a live wit walkman mind2 jobb telefon és kb 1 árba vannak. persze zenehalgatásra jó de van jobb is ennyiért
2012. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

SE Live with walkman-t kellett volna venned...


De ha nem látsz túl a samsung és a galaxy néven...

2012. máj. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!