Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE xperia mini érintőgomb...

SE xperia mini érintőgomb probléma. Mással is előfordult már?

Figyelt kérdés
Van egy SE xperia mini telefonom, és egy elég érdekes problémával találkoztam. Nagy melegben(leginkább buszon) a két érintőgomb saját életre kel. Amikor feloldom a képernyőt a két gomb funkciója felcserélődik, tehát a [vissza] gomb lesz az [opciók] és fordítva. A telefon a rezgő visszajelzés miatt folyamatosan rezeg de valójában nem ütődnek le, de ha én megérintem akkor működnek(pl zenelejátszóban ha az [opciók] gombot megnyomom kilép belőle, a [vissza] gombbal pedig előhozza a menüt). A képernyőfeloldás is nehézkesen megy mert a csúszkát szinte képtelenség elhúzni. Ezek miatt a buszon szinte használhatatlan a telefon. Hardveres vagy szoftveres hiba lehet ez?

2012. ápr. 29. 14:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:

Bármikor lehet unrootolni vagy pc companion-al újrahúzni a rendszert vagy akár flashtool-al is.


Így màr újra garanciális a teló.

Mondjuk a rootolás-al a kutya se foglalkozik....

2012. máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim válasza:
Tegnap 20:27-es vagyok. Nekiugrottam megint. Most minden pikk pakk települt, megszünt a telefon hibája és 42-es buildet OTA frissítettem 62-esre. Most van egy működő 62-es build-es root-olt telóm.
2012. máj. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:

[link]

Az ezen a linken található rootolás nem jó? A második linken lévő leírást használtam korábban is rootolásra de nem lett jó.

2012. máj. 1. 17:29
 34/66 A kérdező kommentje:
A rootolás sikerült, köszönöm szépen! A scriptet felraktam, majd holnap elválik hogy működik-e. Gyári appokat hogy tudok törölni? Flashtool-al próbáltam, USB hibakereséssel csatlakoztattam a telefont de mikor engedélyezni kéne a superuserrel akkor nem dobja be az ablakot. Továbbá a telefonomat fel sem ismeri a program szóval ki kell választani a listából. X10-et választottam, majd a tisztítás fülecskén nem sorolja fel az appokat.
2012. máj. 1. 19:09
 35/66 A kérdező kommentje:
Nah most nem jó valami:@ Felraktam a frissítést és nem indul el a telefon. Csak a sony ericsson felirat jön be majd eltűnik és kezdi előröl.
2012. máj. 1. 19:20
 36/66 anonim ***** válasza:

Milyen frissítés?


Gyári appokat inkább titanium backuppal törölj...

2012. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:
4.0.2.A.0.62-es buildszámú szoftver. ezt ajánlja fel mikor wifire csatlakozok.
2012. máj. 1. 20:17
 38/66 anonim ***** válasza:

Azt rögtön a rootolás után kellett volna feltenni.


Beállıtások - telefon adatai...

2012. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:
Nem rögtön rootolás után raktam fel. Akkor ott rontottam el? És ilyenkor mit tudok csinálni?
2012. máj. 1. 20:34
 40/66 anonim ***** válasza:
Kezdd újra a flashtool-al...
2012. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!