Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE xperia mini érintőgomb...

SE xperia mini érintőgomb probléma. Mással is előfordult már?

Figyelt kérdés
Van egy SE xperia mini telefonom, és egy elég érdekes problémával találkoztam. Nagy melegben(leginkább buszon) a két érintőgomb saját életre kel. Amikor feloldom a képernyőt a két gomb funkciója felcserélődik, tehát a [vissza] gomb lesz az [opciók] és fordítva. A telefon a rezgő visszajelzés miatt folyamatosan rezeg de valójában nem ütődnek le, de ha én megérintem akkor működnek(pl zenelejátszóban ha az [opciók] gombot megnyomom kilép belőle, a [vissza] gombbal pedig előhozza a menüt). A képernyőfeloldás is nehézkesen megy mert a csúszkát szinte képtelenség elhúzni. Ezek miatt a buszon szinte használhatatlan a telefon. Hardveres vagy szoftveres hiba lehet ez?

2012. ápr. 29. 14:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:
Még van rajta bőven gari, szóval asszem az írásbeli után viszem is be. És ez hogy működik amúgy? Odamegyek, elmondom a problémámat meg hogy szeretnék cserekészüléket kérni és ennyi? Az újat azonnal ideadják vagy vissza kell menni érte?
2012. ápr. 29. 15:22
 12/66 anonim ***** válasza:
Bemész, írnak egy jegyzőkönyvet a hibajelenségről, adnak egy cserekészüléket, a tiédet pedig felküldik a hivatalos szervizbe. Olyan 1-2 hét, míg visszaérkezik és vagy cserélik, vagy "csak" javítják. Utóbbi esélyesebb.
2012. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 A kérdező kommentje:
Hát ha csak javítják remélem nem csak egy szoftcsere lesz...
2012. ápr. 29. 15:25
 14/66 anonim ***** válasza:
Kb. 10 perces mûvelet a kalibrálás a szervízben...
2012. ápr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim válasza:
Nekem is ilyen telefonom van, és ugyanez a problémám vele! Februárban vettem, eddig semmi baja nem volt, azonban kb. 1 hete ugyanezeket a "tüneteket" produkálja! Utánnakerestem a neten, és mindenhol azt olvastam hogy köze van a túlmelegedéshez! Mivel garanciás remélem kicserélik, és az nem melegszik túl! :) Sajnos nekem itt helyben nincs szerviz, így szenvednem kell még vele egy kis ideig, mert most nem tudok utazni! Ha bemész a szervízbe, megírnád nekem hogy mit mondtak???! Én T-mobile-s vagyok. Nem tudod esetleg, csak személyesen vihetem be, vagy beküldhetem valakivel??
2012. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim válasza:
15. válaszoló vagyok! Még annyi hogy a SonyEricsson oldaláról frissítettük itthon a szoftverét, de nem segített, a hiba megmaradt! :(
2012. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:
Én is T-mobilnál vettem. Majd leírom mi volt, de még én se tudom mikor lesz időm bevinni. Szerintem személyesen kell.
2012. ápr. 30. 10:46
 18/66 anonim válasza:
Oké! Előre is köszönöm, ha sikerülne esetleg nekem hamarabb menni szervízbe, én is megírom! :-)
2012. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
Rootolás után otthon is megoldható könnyen...
2012. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 A kérdező kommentje:
Próbáltam rootolni de nem nyitható a bootloadere a telónak. Lehet van másfajta megközelítés is de már annyira belebonyolódtam a sok programba meg leírásba hogy inkább kinyomtam a gépet...
2012. ápr. 30. 13:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!