Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 800 vs iphone 4s?...

Nokia lumia 800 vs iphone 4s? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

iPhone 4S.

Mindkettő korlátozott oprendszer, viszont az iOS jobb, vagyis több dolog van rá.

2012. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Iphone 4s

Ios megbízhatóbb szerintem

Hardveresen is jobb

Képernyő is szebb szerintem

Kamera is ott van

2magos

De ez csak az én véleményem

Szóval iphone 4s

2012. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egyébként nem tudom minek az az 500 000 alkalmazás,amiből 10 000 játék,a többi meg fölösleges...vagy az alapfunkciók eléréséhez is töltögetni kell?
2012. ápr. 27. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Az apple a sikereit nem annak köszönheti hogy épített egy baromi jó telefont 2007ben (azt hiszem akkor jött ki az első iPhone ezt most nem nézem meg ezért a posztért :D)

hanem épített egy olyan szolgáltatáscsaládot amely minden igényt igyekszik lefedni. Ezt mára már egész jól sikerült is lefednie.


A sok alkalmazás azért jó mert lehet neked tetszik pl a könyvolvasó amit le tudsz tölteni de majdnem biztos, hogy már a harmadik utánad következő tulajnak nem fog. Ha viszont elég nagy a piac megtalálod azt ami neked kell.

A winmo nagyon jól lekövette az iphonet abban a tekintetben hogy az oprendszere stabil és zökkenőmentesen fut a készülékeken (köszönheti ezt a szigorú szabályzásnak és a zártságának) de ez az iphone sikerének egyik alappillére csak.

Ha nincsenek alkalmazások és a többi eszköz és szolgáltatás amivel együttműködik a telefonod csak egy üres masina sok korláttal.

A Microsoft is tudja ezt de nekik ez az iphone2G-jük most. A win8as telók majd odatesznek a piacnak az addigra kiépült és stabil szolgáltatásokkal a konzol és a pc oldalról.

2012. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg egy fokkal a wp7 megbízhatóbb, mint az ios. :D de ezt lehet csak azért mondom, mert nekem i4 van. nekem nem tűnik olyan fürgének, plusz 1-2x lefagyott már, ameddig wp7-es telóm volt, fel volt törve, még úgy is atomstabil volt :) viszont ha hosszútávra nézzük, akkor iphone a jobb, mert azt jövőre is 100 felett kicsivel el tudod adni, ha új teló kell, lumia meg egy nagyon jó telefon, nekem konkrétan tökéletes lenne, de 1 év múlva max 60ért fogják használtan árulni.
2012. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!