Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vs Windows Phone?

Android vs Windows Phone?

Figyelt kérdés
Nektek melyik jön be és miért?
2012. febr. 12. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem inkább a windows phone , mint operációs rendszer DE MÉG nincs olyan mobil a winphone terítékén amit megvennék (tehát ha telefont vennék a 2 típus közül akkor androidra esne a választásom)
2012. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

egyértelműen android!

jobb az alkalmazás boltja, nyitottabb, és szebb szerintem, mert undorítóak a WP7 csempéi!

Viszont az androidot kedvedre szabhatod!

2012. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én elsősorban MeeGos vagyok, másodlagosan WinPhod, harmadlagosan Symbianos. Én nekem a szir is fel áll a hátamon az androidtól és idegrángásom lesz..
2012. febr. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Android, nekem is androidos telóm van. Nagyon be jön. A market nagyon jó, sok alkalmazás van. És az androidos telók jó árban vannak.
2012. febr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 demon99722 válasza:
72%
Szerintem az android mertvannak olcsó és ugyanakor jó androidos telók. Meghát az android az eggyik legfejletebb operációs rencer.
2012. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
olcsó androidos telót nem vennék meg sony mert azok hardveresen is erősek a többi nek a menüke akad már mondjuk wp7 nem is nagyon gyárt 40-50 ezer telót
2012. febr. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Egyértelműen Android, sokkal fejlettebb mint a Microsoft kacatja. Sokkal szabadabban csinálhatsz mindent, szinte minden alkalmazás fejlesztő az Androidot választja WP7 helyett, ami nem véletlen. Ami a legjobb bennük, hogy mindennel kompatibilisek és hihetetlen stabilak, tekintve hogy Linux működteti, amit valljuk be nehéz befagyasztani. Linuxra kapott még C++ és Java környezetet és voala megszületett az Android. Még egy pont: Windows ha kidobja a WP8-at, azt nem kapja meg senki, ellentétben az androidosokkal, akik megkapnak minden frissítést(ez mobilgyártó függő, a HTC pl. majdnem az összes készülékére elkészíti a frissítést, míg a SonyEriccson csak párra), most álltam át én is a legújabb Ice Cream Sandwich-re (Android 4).

Befejezésül a mobilpiac vezető operációs rendszerei SORRENDBEN:

1. iOS (Apple mobil rendszere)

2. Android

3. Windows Phone

4. még a Symbian (azért még, mert már nem fejlesztik)

5. BADA (Samsung saját op-rendszere)


Forrás: Egyetemi tanulmányok

2012. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az android optimizálatlan szar. Az Arc S-em azzal kezdte hogy még szűz állapotban első bekapcstól laggol. Aztán meg a "hogyan tegyek a szaros okostelefonomra fájlkezelőt" kérdés.. Gyárilag nehéz lett volna, mi?:) 2 Androidom volt eddig, nyáron kipróbálom a WP-t is, mert ennél rosszabb nem lehet.

A piackutatóknak és egyebeknek pedig amúgy sem lehet hinni, mert különböző társadalmi rétegek is másfajta telókat használnak. Én konkrétan iOS-ból látok legkevesebbet.

2012. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Androidrá szavazók


de nem birom ki h. Ne kössek bele a #7 válaszolóba!

Szvan:" a HTC pl. majdnem az összes készülékére elkészíti a frissítést, míg a SonyEriccson csak párra),"


Csak mondom h. A SonyEriccson az összes 2011ben legyártot xperia-ra elkészíti az ics-t várhatóan tavasz elején.

Azért ennél töble nem is kell válalkoznia mert a mai világban az 1évnél idösebb telefon már régi


nem tom h. A htc menyire csinálja/csinálta meg a ics-t de az én szemembe nagyot fejlődött a SE!!!

2012. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocs a hibákért
2012. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!