Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone vagy Android?

Windows phone vagy Android?

Figyelt kérdés
Nokia lumia 710et szeretnék, de érdekel más telefon is ebben az ár kategóriában.
2012. jan. 14. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Windows Phone azoknak a felhasználóknak készül akik nem szeretnek a rendszerrel babrálni, de szórakozásra használják a telefont... Az android pedig azoknak akik szeretnek belemászni a programokba és egyebekbe, de szórakozásra is használják...
2012. jan. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a kettő közül kellene választanom,mindenképpen android modellt keresnék .
2012. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó, de a WP7 még nem valami elterjedt, kevés programmal, stb.

Jelenleg Androidot mondanám.

2012. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennél (legalább) egy tizessel olcsóbb a Samsung Nexus S és kb. ilyen specs-el rendelkezik. Eközött a két modell között kéne döntened! Én nem szeretem a Windows-t és elvakult Android-fan vagyok, de a Nokia lumia 710 még így Android-fanként is korrekt modellnek számít.
2012. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bár a nokia lumia 710-ben egy 1.4 Ghz-s proci van. A Nexus s- pedig csak egy 1 Ghz-s proci ketyeg.
2012. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenkép androidosat vennék sokal több rá az app és ingyen is le tudod szedni nem kell tertörni a telót magával a telefon tetszik csak wp nem szeretem
2012. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem a wp7 jobban bejön mert az első válaszolóval 1etértve aztmondom h tényleg nincs vele babra, nagyon gyorsan csinálsz mindent, és nagyon 1xüen, szal babra nemlenne vele, ha csak Market miatt választanád az androidot az akk hülyeség lenne sztem mert a wp marketje fejlődik a legjobban, 1. évben már megvolt az 50k app, most 25 nap alatt + 10k app, szal hidd el, mind 1 h (jelenleg) 60 000 vagy androidon 500k+ app van, jó ha azoknak az 1/100-át is fogod használni a 60kból, és megjegyzem még1x, market miat neméri meg mert nagyon gyorsan fejlődik a wp7 marketje, android fan voltam, több különböző androidos telefont is használtam, de mióta vettem egy omnia 7et, 1xen nincs semmilyen szükségletem ezen a téren, bár egy lumia 800 vagy 900 azért nemjönne rosszúl de teljesen megvagyok elégedve és ajánlom is neked
2012. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért az előző válaszoló nem írta le, hogy az androidon egy hét alatt nem 10k app megy fel, hanem 15-20k és a Windows phone-nál egyszerre feltesznek 10k-t aztán fél évig semmi. Ez marketing!!! Amúgy azért is csinálják így mert ha csinálsz egy app-ot, akkor azt 3-szor, 4-szer ellenőrzik aztán amikor összejön 10k akkor felrakják.
2012. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!