Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vs Windows Phone?

Android vs Windows Phone?

Figyelt kérdés
Nektek melyik jön be és miért?
2012. febr. 12. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
30%
ha androidod van és nem tudod kezelni kihasználni azt amit kinál akkor maradjál a WP-nél inkább valo neked én az első telo ami androidos volt az a google g1 az volt a bátyám teloja egyből ment minden tudtam kezelni meg minden és tetszett hogy olyanra csinálhattam amilyenre akartam a rokonom most vett nokia lumia710-et olvasgattam arrol is sokat olvastam online használatit de a billentyüzárat sem tudtam feloldani nekem bonyolult volt és a csempe szánalmas olyan mintegy öreg telefon
2012. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Minden idióta az Androidot mondja,hát mi mást!

Gondolkodjunk.

Először:az IOS a leg optimalizáltabb rendszer,utána jön a Windows Phone és utána az android.

Amúgy meg pont az az android hátránya,hogy mindent szabadon csinálhatsz-lehet testreszabható,de ennek az az ára,hogy be fog lassulni,még a Galaxy S4 is belassult fél év után nekem,utána vettem egy Iphone 5S-t,és az eddig nagyon jó,és az is lesz:)

Amúgy a kettő közül egyértelműen Windows Phone,és még annyit,hogy a Nokia Lumia 1320 vagy 925 a legjobb szerintem(ha nagyobb kell,vagy jobb kamera akkor 1520 vagy 1020)Androidot csak meg fogod bánni!!!

2014. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!