Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom magától hívja fel...

A telefonom magától hívja fel a hivólistán szereplő utolsó számot. MIEZ? Nem állítottam be semmi ilyet.

Figyelt kérdés
Samsung SGH-L700 as telefonról van szó. Semmi extra, csak ültem és elkezdett valakit tárcsázni. Meglepődtem, kinyomtam, azóta ezt csinálja változó időközöntként. Miez?? a készülék leírásban sem találom a megoldást. Kicsit ijesztő:(
2009. jún. 9. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen régi a telefonod?

Az enyém cifrábbat is csinált:

Folyton ugyanazt a számot hívta, akár benne volt a hívólistában, akár nem. "Anyu mobil" - címen volt elmentve édesanyám száma, és rendszertelen időközönként fölhívta magától, úgy, hogy billentyűzár aktív, a telefon lecsukva (Alcatel kinyithatós telefon volt.)

Egy idő után rájöttünk, hogy nem én akarok vele beszélni, ezért nem vette föl a telefont, csak akkor volt problémás, mikor tényleg hívni akartam...

Aztán azt eszeltük ki, hogy kitörlöm a számot, hiszen úgyis tudom fejből... A vicc ezután jött: se a telefonban,sem a SIM-kártyán nem volt meg a szám, még egy sms sem maradt róla, sem a listán, sehol, MÉGIS, spontán módon újrakezdte, és még ki is írta, hogy "Anyu mobil".

Na, ekkor vittem el szervizbe, ahol semmit nem tudtak vele kezdeni, azt javasolták, cseréljek benne akksit..

Nem segített az sem, a végső megoldás végülis az volt, mikor édesanyám számot cserélt. (Nem emiatt.)

Azóta a telefonnak már olyan mértékű problémái vannak, hogy totál használhatatlan, ezért másikat használok...


Ebből csak azt akarom kihozni, hogy fingom nincs, mitől lehet, de lehet, hogy valami olyan meghibásodás, amivel nem tudsz mit kezdeni... Vidd el szervizbe, ott majd mondanak valami okosat is.

2009. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy vírus van rajra? Bár nem értek hozzá én se, de hallottam hogy vannak ilyesmi mobil vírusok vagy mifene. Ha töltöttél le rá valamiket, vagy ilyen sms-es akármin rendeltél akkor kaphattál olyat.
2009. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb. 2 és fél hónapos. Most ötletet adtál, beraktam anyám számát a hívólistába így most őt zaklatja. Nekem is rajta van billentyűzár, de csak gondol egyet ez a sz** és felhívja, nem hívja. Még csak nem is valami fix időintervallumban, hogy legalább valami programbeállításra lehessen visszavezethető, ez csak úgy "gondol egyet":D
2009. jún. 9. 11:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Végig néztem, volt valóban benne egy reklám sms régről. Ki is töröltem gyorsan. Remélem nem ez okozta, mert nem hívtam vissza, vagy nyitottam meg amit leírt. Félelmetes készülékek.
2009. jún. 9. 11:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak az utolsó számot hívja, akkor írj be egy fals számot, amin előfizető nem kapcsolható, vagy a saját számodat.

De az én telefonomnak vmi rendszerhibája volt, mert sose töltöttem le vele semmit, nem is wapoztam, semmi...

2009. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel elég új a telefonod, gondolom van rajta garancia. Vidd vissza a boltba, ahol vetted, hogy szervizeljék meg. Lehet, hogy csak egy szoftverfrissítésre van szükség. Nekem is kb. 3 hónapos volt a Samsungom, amikor még garanciálisan visszavittem. Az meg azzal játszott, hogy elutasította a bejövő hívásokat, én meg hívhattam vissza mindenkit, meg magyarázkodhattam, hogy miért nem veszem fel, ha fél percen belül visszahívom...
2009. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!