Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Star II (5260) - mit...

Samsung Star II (5260) - mit állítottam el? Segítsen, aki tud, légyszi!

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy bevallom, nőből vagyok, és hülye vagyok a nálam okosabb telefonomhoz, amit amúgy nemrég kaptam (=nem én vettem, magamnak ilyet én nem vennék). Megőrülök tőle, nem bírok vele, feladom, ennyi, kész! Tegnap olvastam egy SMS-t, és valahogy, ahogy húztam végig a kijelzőn az ujjamat lefelé feljött valami kis bizbasz a képernyőre, és átállítódott 1 mm-esre az összes üzenet szövege. Segítsen, aki tud, így is alig látok! Hogy tudom ezt visszaállítani? Kb. százszor húzkodtam már jobbra-balra az ujjam a kijelzőn, de nem jön vissza az a kis nyilas ikon, amivel gondolom elállítottam a betűméretet, a menüben pedig semmi ilyet nem látok, a használati utasítás pedig nem hülyéknek (=nekem) szól. Help mííí, plíííz!
2011. júl. 18. 10:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!