Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont vegyek,...

Milyen mobiltelefont vegyek, melyik lenne nekem a legjobb? Fontossági sorrendet állítottam fel

Figyelt kérdés

Van egy régi "alapműveletes" Nokiám, nincs vele baj, de sajnos szükségem lenne egy új (modernebb) mobilra az internet miatt...



A legfontosabb dolgok:

legyen rajta internet

lehessen vele jó minőségű képeket és videókat készíteni


fontos még, de nem elsődleges:

érintőképernyő

mp3-lejátszás


lehetőleg Nokia legyen (de ha más, az se baj, csak jól működjön)

és az ára: 50 000 alatt


Köszi a válaszokat!


2011. ápr. 5. 16:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Wifit elfelejtettem írni, az is jó lenne rajta :P
2011. ápr. 5. 16:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nokia akkor esetleg c5-03,x2-00,c6-00 de ha meg más is jó akkor galaxy 3, wave 723,Xperia x10 mini/x8, LG Viewty Snap GM360 aminek még jó a kamerája, különben megjegyezném a nokiás tapiphone-ok op. rendszere rohadtul sz*r (és még szépen fogalmaztam).
2011. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bp1985 ***** válasza:
53%
Nokiát nem vennék a symbian miatt. Ha áttér a wp7-re, vagy az androidra, akkor igen. Galaxy 3, se x8, galaxy mini, samsung monte (bár ez meg a bada miatt kilőve nálam).
2011. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak elvárásaid rendesen, azt meg kell mondanom, de nincs is ezzel baj :-) Ennyiért, minden elvárásodat 100%-ig kielégítő telefont nem fogsz tudni venni, valami kompromisszumot kell hogy köss. De a Nokia C5-03 többnyire eleget tesz a fent leírtaknak.

Íme a tulajdonságai: [link]

Ára: 41.990 Ft (2 év garanciával)

2011. ápr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Nokiából szerintem csak a C3-01 telefont érdemes megvenni. Félérintőképernyős, 5mp-s kamerájú, Wifi-s, 50.000 alatt van, és természetesen mp3-at iss le tud játszani. Az internet attól függ, hogy hogy veszed meg.
2011. ápr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
SE x8, galaxy 3, ajánlanám még a zte blade-et is, de írtad hogy jó képeket csináljon, és hát az sajnos nem túl jókat csinál de amúgy jobb mint az első kettő.
2011. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!