Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilok, melyiknek mi az előnye?

Mobilok, melyiknek mi az előnye?

Figyelt kérdés

Üdvözlet mindenkinek!


Következő kérdésem azon emberekhez szól, akik jártasabbak a mobiltelefon készülékekben, tájékozottak a mobiltelefon világában, ismerik hogy az új telefonok között esetleg melyek a jobbak, és társai.


Szeretnék vásárolni egy jó androidos kis telefont, de mivel az ember nem sűrűn vesz mobilt (átlag ember), meg persze a pénzt is próbálja úgy elkölteni, hogy aztán ne bánja meg, így mindenképpen szeretnék egy kicsit részletesebb leírást összefoglalva, hogy melyik mobilok a legjobbak (típusban: nokia, samsung), és miért jobbak, miben jobbak a másiktól és esetleg a másik miben jobb nála, ezen belül is a nokiák közül melyikek jobbak (rangsor például), és így az LG-k közül is melyek jobbak, és így tovább.. Melyik mobilok kelnek legjobban el, és miért, ár miatt esetleg, vagy a jó kezelhetőség végett?

Szóval köszönöm!


Ez a kérdés nem fake, mint azt legtöbben elolvasásra gondolnák, csak egyszerűen szeretnék jobban informált lenni a dologban a vásárlás miatt. Aki úgy éri hogy csak kötözködni tudna, értelmetlen hülye válaszokkal bombázni, az jobb ha ki is lép innen. Én egy értelmes ember válaszát várom, és persze annak nagyon szépen köszönöm a rám szánt drága időt!


Köszönettel: Én


2012. febr. 26. 18:43
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Szia, örülök hogy tetszenek a válaszaink :) Öröm segíteni :D (az én részemről ,p.)


iPhone-nal kapcsolatban , a 16-32-64GB csak a memória mennyiségét változtatja meg , lévén nem bővíthető a memóriája jó egy minimum 32GB-os.


HTC Titan az Windows Phone 7 Operációs rendszerü készülék. Az teljesen más világ , mint Android , de hasonló mint iOS . Sajnos WP7-es készülékem se volt , így arról se tudnék sokat mesélni . Megint az internetet ajánlom , ahol többet tudsz meg erről . Személy szerint amiket hallotam róla nem ajánlanám , nem eléggé kifort még a rendszer és elég fiatal az OP rendszerek között , és a részesedés alig kis %-t birtokolja.

2012. febr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a választ a legutóbbinak!:)

Szóval, akkor a Titan mondjuk nem egy jó választás:)


Oké köszi a tippeket!:)


Amúgy várom a további válaszolókat!:)

2012. márc. 1. 19:24
 33/34 anonim ***** válasza:
Mire vagy még kíváncsi ? :) Talán tudok még én is újat mondani :)
2012. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Rengeteg kérdésem van, és az a baj, hogy mindig jön egy új és a régit pedig elfelejtem, így most már úgy csinálom hogy ha valami eszembe jut, akkor próbálok csak arra koncentrálni.

Például:


Nekem személy szerint mondtam a HTC-k ragadták meg az érdeklődésem:)


HTC Evo 3D is tetszik

( [link] itt egy link, ami leírja részletesebben a cuccokat rajta.

Most kérdésem lenne, aki tényleg ért hozzá, az elmondaná hogy innen mit kell valóban figyelembe venni?

Sok ez a Mozaik szó, ezek engem kissé zavarnak, például a

Hálózati kapcsolatoknál:

GSM

GPRS kapcsolat

EDGE kapcsolat

UMTS (3G)

WCDMA

HSDPA

HSUPA

HSCSD kapcsolat

GPS modul


Az zavar hogy nem tudom, hogy innen alapjában véve mindegyiket fontosnak és létfontosságúnak kell venni, vagy csak bizonyos dolgokat ezek közül?

Tehát még egyszer mondom, aki jártas a dologban leírhatná, hogy ennek a mobilnak mi a funkciója szemben egy hasonló mobillal (hátrányok, előnyök, mit kell figyelembe venni, stb.)


HTC Sensation Xe is bejön, sűrűn reklámozzák is

Ugyanaz mint az előzőnél, összehasonlítás, és ide + kérdés: mi az a multi-touch?


HTC Sensation

E zis tetszik, a XE verzió, miben különbözik tőle (árat leszámítva:P)? Fontosabb dolgokban persze.

2012. márc. 1. 21:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!