Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilok, melyiknek mi az előnye?

Mobilok, melyiknek mi az előnye?

Figyelt kérdés

Üdvözlet mindenkinek!


Következő kérdésem azon emberekhez szól, akik jártasabbak a mobiltelefon készülékekben, tájékozottak a mobiltelefon világában, ismerik hogy az új telefonok között esetleg melyek a jobbak, és társai.


Szeretnék vásárolni egy jó androidos kis telefont, de mivel az ember nem sűrűn vesz mobilt (átlag ember), meg persze a pénzt is próbálja úgy elkölteni, hogy aztán ne bánja meg, így mindenképpen szeretnék egy kicsit részletesebb leírást összefoglalva, hogy melyik mobilok a legjobbak (típusban: nokia, samsung), és miért jobbak, miben jobbak a másiktól és esetleg a másik miben jobb nála, ezen belül is a nokiák közül melyikek jobbak (rangsor például), és így az LG-k közül is melyek jobbak, és így tovább.. Melyik mobilok kelnek legjobban el, és miért, ár miatt esetleg, vagy a jó kezelhetőség végett?

Szóval köszönöm!


Ez a kérdés nem fake, mint azt legtöbben elolvasásra gondolnák, csak egyszerűen szeretnék jobban informált lenni a dologban a vásárlás miatt. Aki úgy éri hogy csak kötözködni tudna, értelmetlen hülye válaszokkal bombázni, az jobb ha ki is lép innen. Én egy értelmes ember válaszát várom, és persze annak nagyon szépen köszönöm a rám szánt drága időt!


Köszönettel: Én


2012. febr. 26. 18:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

felesleges volt ezt leírni


Írd le mennyi pénzed van, aztán kapsz ajánlásokat.


De ha normális telót akarsz, akkor minimum egy Telenor One Touch


Aztán 40 ezer körül Xperia Mini


Efelett meg már nagyobb a választék

2012. febr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Most én ezt a kérdést pénztől függetlenül tettem fel!:)

Tegyük fel, hogy annyi pénzem van hogy a legdrágább mobilt is megbírnám venni (aranyborításút), de én még is kíváncsi lennék a fent leírt részletekre.

Köszönöm!

2012. febr. 26. 18:55
 3/34 anonim ***** válasza:
Egyetértek, jó lenne szűkíteni a dolgot ár szerint, mert így nem lehet korrekt választ adni.
2012. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
51%

Mire szeretnéd használni a készüléket?Milyen funkciók fontosak?Mert úgy lehet csak megfelelőt tanácsolni. De egyébként ha ár mindegy, akkor én személy szerint a Samsung Galaxy S II-t tudnám javasolni. Felsőkategóriás mobiltelefon, ami gyors és mindent tud amire az embernek szüksége lehet. 8 megapixeles kamerája van, 1080HD videó rögzítésére képes (ez most a csúcs), gyors adatátviteli képességekkel rendelkezik (ha a mobilszolgáltatód támogatja), nem húzza le a zsebedet. A Samsung jelenlegi legjobb telefonja, szerintem az egyik legjobb márka okostelefonok tekintetében a Samsung. Nagy és a sokak szerint legjobbnak tartott Super Amoled Plus kijelzővel rendelkezik.


itt jobban megnézheted:


[link]


Már 20millió eladott példány:


[link]

2012. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Ha csúcsmobilról van szó, akkor én a Sony Xperia S-t mondanám. Valami hihetetlen jó lett az a teló
2012. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


Ezek eddig mind hasznosak számomra!:)

Sajnos mint mondtam az árakban sem vagyok tapasztalt, így nem tudom, hogy melyik telefonok mennyibe kerülnének. Ezért mondtam: tegyük fel, hogy a pénz nem kérdés. Mint ahogy az előttem szóló leírta az általa javasoltat.

2012. febr. 26. 19:20
 7/34 anonim ***** válasza:

Sajnos a Sony Xperia S a teszteken rosszabbul teljesített mint a SGSII vagy a RAZR, hiába van jobb procija.

Vagy RAZR-ot vagy SGSII-őt vennék, a 2 mobil kb. ugyanaz tudásilag.

Viszont Arc S-et nem érdemes venni.

2012. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
2012. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

A videón a mobilok sorrendje balról jobbra: SII, Nexus, RAZR, XPERIA S.

Talán jól látható, hogy csak az SII nem akadt meg.

2012. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Nos, pont azt nézegettem hogy e két mobil

SGS II vagy a Sony Xperia S milyen. Én nem tudnék dönteni.

Az a baj hogy nem igazán értek hozzá, könnyen betudnátok csapni. De ahogy elnéztem mindkettő tényleg jó!:)


Szóval akkor vehessük, úgy hogy ez a két telefon talán jelenleg e legjobb?

2012. febr. 26. 19:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!