Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilok, melyiknek mi az előnye?

Mobilok, melyiknek mi az előnye?

Figyelt kérdés

Üdvözlet mindenkinek!


Következő kérdésem azon emberekhez szól, akik jártasabbak a mobiltelefon készülékekben, tájékozottak a mobiltelefon világában, ismerik hogy az új telefonok között esetleg melyek a jobbak, és társai.


Szeretnék vásárolni egy jó androidos kis telefont, de mivel az ember nem sűrűn vesz mobilt (átlag ember), meg persze a pénzt is próbálja úgy elkölteni, hogy aztán ne bánja meg, így mindenképpen szeretnék egy kicsit részletesebb leírást összefoglalva, hogy melyik mobilok a legjobbak (típusban: nokia, samsung), és miért jobbak, miben jobbak a másiktól és esetleg a másik miben jobb nála, ezen belül is a nokiák közül melyikek jobbak (rangsor például), és így az LG-k közül is melyek jobbak, és így tovább.. Melyik mobilok kelnek legjobban el, és miért, ár miatt esetleg, vagy a jó kezelhetőség végett?

Szóval köszönöm!


Ez a kérdés nem fake, mint azt legtöbben elolvasásra gondolnák, csak egyszerűen szeretnék jobban informált lenni a dologban a vásárlás miatt. Aki úgy éri hogy csak kötözködni tudna, értelmetlen hülye válaszokkal bombázni, az jobb ha ki is lép innen. Én egy értelmes ember válaszát várom, és persze annak nagyon szépen köszönöm a rám szánt drága időt!


Köszönettel: Én


2012. febr. 26. 18:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
xperia S még nem jelent meg :)
2012. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
A GPU-ja is erősebb az Xperia S-nek...
2012. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

János, köszi a videót:) Tényleg nagyon hálás vagyok hogy megmutattad a videót, a tanácsaidat is!

Úgyszintén: azzak2-nek is!:)


De ha nem rabolom az időtöket én még tovább kérdeznék:

A videón amit mutattál (János) van ez a 4 teló.

Mondhatjuk hogy amelyeket mutogat, az a 4 legjobb fejlesztésű mobil?

2012. febr. 26. 19:47
 14/34 anonim ***** válasza:

Nem egészen az a 4 legjobb mobil. A Nexus nem olyan jó ( balról a 2. ).

Amúgy ezek vannak az élmezőnyben :)

2012. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

áá így világos!:)


ÉS tegyük fel hogy ezek az élmezőnyben vannak, ezektől egy fokkal alacsonyabb helyet kapnának, azok melyik mobilok lennének?

2012. febr. 26. 19:59
 16/34 anonim ***** válasza:
Középkategória? Abból rengeteg van, 10-20-30 mobil simán ami androidos.
2012. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Tehát vehessük úgy hogy nincs felső (jobb, közép, rosszabb osztály, ugyanígy középosztálynál (jobb, közép, rosszabb fokozat), hanem csak felső, közép és alsó osztály.

?

2012. febr. 26. 20:24
 18/34 anonim ***** válasza:

ÉN egy Samsung Galaxy S2-t ajánlanék , 120-140e forintos árával a piac legerősebb mobilja hardverileg. Több mint 20 millió db-ot adtak el világszerte ,annyira nem lehet rossz , nekem is az van :)


Hát mit is mondhatnék róla ?


4.3 colos képernyőjével nem éppen kicsi , de nem is kell nyomorogni a kis képernyőn. Amit meglehet említeni mint negatívum , az a nem éppen olcsó ár és a műanyag hátlap . Az ember elvárja ilyen árú készüléknék a fém hátlapot , de ez csak műanyagot kapott . Én nem bántam meg , jó fajta műanyag. Aztán, a specifikációkat nem írnám le , ott a google ahhoz (ha igényled , később leírom). Több mint 2 hónapja használója vagyok , semmi se akasztota meg eddig, a böngészőbe beágyazott 1080p-s YT videó is röccenés mentesen futott , kivéve 1 dolog a főképernyők összehúzása (más hogy nem tudom elmagyarázni) néha kicsit megakasztja , de nem vészes (ez sajnos "globális" probléma). Az akkuról azt tudom mondani ,hogy én aktív használója vagyok (játék , szinkronizáció email-böngészés, napi többszöri hosszú telefonálás, film nézés/zenehallgatás) és ha ezeket mind használom , mondjuk ha reggel 6-kor kelek , este 7-re már sipít az akkuja hogy ho-ho , tölteni kéne. Ha persze nincs így , hogy is mondjam, agyonhasználva , bőven kibírja a napot :). 8 megapixeles kamerája baromi szép képeket és videókat csinál , akár full hd , 30fps-es videókat. (megint kérlek fordulj a google-hoz ez ügyben)


Hát most így hirtelen ennyit tudtam elmondani , ha bármi kérdésed van kérlek keress meg privátban , vagy írj ide is és amint látom hogy írtál , válaszolok rá. (U.I.: nyelvhelyességi hibákért elnézést kérek.)

2012. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ neked is!:)


Szerintem amit elírtál nagyon hasznos volt:) Szeretem ha őszintén válaszolnak az emberek, őszintén kifejtik véleményüket!:)

További kérdésem lenne:

Egy mobilnál hány×hány pixelnél kezdődik a jó, az-az ami klafának mondható, valamint hány "-nél?

A Ram mikor mondható jónak, mondjuk 1 GB már jónak számít? A processzor sebessége hány Mhz-nél mondható jónak, klafának?

Mert ugye, egy mobilnál (mondjuk, ha nézel egy átlagos mobilleírást), akkor írja hogy 'mi micsoda' - egy jó mobiltelefonnál mit kell előtérbe helyezni, mik azok amik egy mobilt jóvá tesznek?

2012. febr. 27. 21:46
 20/34 A kérdező kommentje:

Nézegettem a mobiltelefonokat, árban top helyet foglalnak el a köv mobilok:

Sony Ericsson Xperia Arc S Mobiltelefon

Apple iPhone 4 16GB Mobiltelefon

Samsung N7000 Galaxy Note Mobiltelefon

Motorola RAZR XT910 Mobiltelefon

Nokia Lumia 800 Mobiltelefon

(és a híres:)

Samsung Galaxy S II I9100 16GB Mobiltelefon


Akkor ezek a legújabb legdrágább mobilok, és ti azt állítjátok hogy az SGSII a legjobb!:)

Elhiszem végül is.

De mondjuk nekem bejön az

Apple iPhone 4 16GB


(erről mi a véleményetek, ez láthatjátok iPhine OS-al rendelkezik, ez hátrányt jelent?!)

2012. febr. 27. 21:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!