Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ZTE- Skate nevű telefon...

Megéri ZTE- Skate nevű telefont venni, vagy keressek mást?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt én nem tudhatom..

Én meghatározom igényeimet: méret(!), op.rendszer, képernyőnagyság, beépített cuccok (WiFi, GPS, Bluetooth, stb.), nagyjából belövöm a hardvert, és ami a legfontosabb megnéztem van-e hozzá sok-sok, akár nem hivatalos támogatás.

Belenézek még a választandó készülék topicjaiba, megnézem az árát, belenézek a pénztárcába és döntök...

2012. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, igen megéri, nekem egy éve a kistestvére van, a Skate (fogtam, forgattam) már nekem nagy lenne, ping-pongozni van ütőm.

De hangsúlyozom, mindenkinek más a szempontja...

2012. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen nagy tepsi kell olcsón, akkor megéri. Minden más esetben nem.
2012. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De csomót olvastam róla , és elég jónak tűnik ennek ellenére nem sok jót írnak véleményként ...:/
2012. febr. 25. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem. A Blade után előrelépést vártak az emberek. Erre megkapta gyakorlatilag ugyanazt a hardvert, nagyobb kijelzővel, jobb kamerával, sokkal gyengébb összeszerelési minőséggel. 1.5 éve szuper telefon lehetett volna, de ma már vicckategória az MSM7227 (mondom ezt úgy, hogy nekem is az van a telefonomban). Főleg, hogy olcsóbban kapsz Snapdragont az Xperia Miniben, ami legalább négyszer erősebb.
2012. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!