Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Skate-n szaggat az Angry...

ZTE Skate-n szaggat az Angry birds?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyire?
2012. febr. 22. 17:43
 1/3 anonim válasza:
Valószínűleg a durvább pályák ahol sok textúra van elég durván be fog laggolni...defymen is hajlamos volt pedig az valjuk jóval erősebb...ha játékra kell a mobil akkor az ilyen zte skate meg galaxy ace mobilokat nagyon kerüld el...meg persze az összes arm v6-os procival szereltet
2012. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor marad az xperia mini/mini pro
2012. febr. 23. 15:16
 3/3 anonim válasza:
a mini pro sztem nem nagyon éri meg akkor már inkább egy hangyaf@sznyival többért ray-t....(ezt most azért mondom mert nekem a kicsúsztatható qwerty az égvilágon semmit nem jelent mivel ugyanolyan gyorsan gépelek virtuálison is ha nem gyorsabban haverommal összemértük....emellett esztétikátlanná teszi a mobilt szerintem...szal semmi előnyét nem látom. Még a live with walkmen lehet alternatíva annak egy kicsit nagyobb a kijelzője mint a mininek de a ray-é mégnagyobb...
2012. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!