Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte skate rootolás?

Zte skate rootolás?

Figyelt kérdés
Addig eljutotam hogy feltetem a recorveryt és most???
2012. febr. 18. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
És most? Minek akarod rootolni? Ha főzött romot teszel rá, az már eleve root jogokat kapott, nem kell azzal foglalkozni. Tehát a reco-ból tedd fel a romot, oszt jónapot.
2012. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és recobol hogyan teszem fel rá ?
2012. febr. 18. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
"install costum rom frm sd card" vagy valami hasonló menüpont. :D
2012. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azzal kezdd, hogy legyen az SD kártyán a feltenni kívánt rom. Kapcsold ki a telefont egészen.

A kikapcsolt telefont elindítod úgy, hogy nyomva tartod a Hangerő-le gombot és utána benyomod a bekapcsoló gombot. Így tartod, amíg elindul a recovery (kb. 10-15 mp.) Ennek a menüjéből válaszd ki a Wipe Data/Factory-t, futtasd le, majd a Wipe Cache-t. Aztán a Mount/Format menüből a format bott és format system-et futtastd. Ha kész, Advanced, abban a Wipe Dalwik cache. Ha ezek megvannak, visszalépsz egyet és válaszd az Install zip from SD-t, Choose zip from SD, itt megkeresed az SD-re felmásolt romot és Install. Ha minden jól ment, a végén Reboot system és indul az új rom. Ugye milyen egyszerű? :) Ha valami nem világos, előbb olvasd át ezt a fórumot, itt mindenre van válasz (mielőtt téglát gyártasz a telefonodból.)

[link]

2012. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!!!!!!
2012. febr. 19. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!