Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sensation vagy Sensation XE?

HTC Sensation vagy Sensation XE?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam és miért?
2012. jan. 27. 13:24
1 2 3
 11/21 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ja vagy te azt a műanyag téglát véded? Értem...
2012. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Galaxy s2-ben mióta van qualcomm? Abban Exynos proci van te zseni. És rohadtul nem a műanyag csodát védem, hanem pusztán csak tényként kezelem azt, hogy a Samu oda vissza pofán veri a HTC-t.
2012. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Rájöttem miről beszélsz. Nagyokos teszterek szerint lehet, hogy így van, de ez a valóságban, használat közben lehet sántítana kicsit. Ha egyszer lesz rá alkalmad, próbáld ki melyik adja meg magát hamarább...
2012. jan. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hát most melléfogtál, mert faternak másfél éve van sgs2-je és nagyon nem akar tönkremenni. A házon egy karcolás sincs, kijelzőről nem is beszélve, gyönyörű színei vannak, és az a szar 200 valahány ppi ellenére is éles képet ad. A TW simán fut, nem bugol, nem omlik össze. Kamerája megintcsak nagyon jó, kapja az ics-t hamarosan. Hát tényleg nagyon szar, szerintem szét kellene verni és lehúzni a wc-n :$ A sok okos tesztelő meg nem véletlenül értékeli úgy, ahogy, nem csak a Mobilarénán kapott ám különösen ajánlott plecsnit, néhány kivétellel mindenhol a kategória legjobbjának van kikiáltva a mai napig. De te biztos jobban tudod. Ja és történetesen HTC is volt a családban, igaz "csak" egy Desire HD ami nincs egálban a Samuval, de a tulaj eladta, mert a Sense folyton szarakodott, és a sokak által istenített fémház egy esés következtében behorpadt. Egy ilyet az sgs2 simán túlél minden baj nélkül....


Eszem megáll...

2012. jan. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Hm... ez érdekes, hogy egy Desire HD sz@rakodik, mikor az én jóval régebbi Desire-öm még a büdös életben nemhogy nem fagyott le, de még csak be sem lassult soha. És azért igénybe van véve a készülék nem kicsit...
2012. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

kérlek fejezzétek be. látom itt elkezdtetek a xe vagy a gs2-n vitatkozni. először én is azt gondoltam hogy kiírom azt, de valahogy az a műanyag hátlap nemigen tetszik a samunál, a többi mind tökéletes benne. haveromnak desire hd-je van, és eddig semmi baja nem volt vele.

jó akkor most itt felteszem az újabb kérdést :D

Ha döntenem kéne SGS2 és XE között melyik lenne a legjobb?

2012. jan. 28. 10:55
 17/21 anonim ***** válasza:

a műanyagház az ami egyedül az sgs2 ellenszól, de anyagából adódóan jobban ellenáll fizikai hatásoknak, szóval nem is akkora tragédia az. Én a galaxyt venném.


De mivel 130 ezer Forintos kategóriában mozgunk, akadnak újabb ellenfelek is:


[link]


[link]


iphone igaz 8 gigás, de az icloud dob rá még pár gigát p!csányi pénzért.


A fenti 3 telefon poros nyomába se lép a HTC csodája.

2012. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

HTC Sense akadozik/bugos?

Egy Desire HD-n?

Sokáig volt Wildfire S-em, gond nélkül ment minden, haveromnak a még gyengébb Wildfire volt, szintén gond nélkül.

Nem tudom miről beszélsz, valószínűnek tartom, hogy csak kitaláltad, vagy nem tudta rendesen kezelni a tulaj.


És az SGS2 sem szar, aki azt mondja szintén hülye, viszont a Sensation sem, aki azt szarozza szintén nem túl értelmes.

2012. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Új ellenfél a Lumia 800? Hahááá, nem tudom honnan pottyantál ide öreg, de ezen szakadtam :D
2012. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
wp7-ben jelenleg a legjobb telefon, igenis ellenfél az összes felsőkategóriás Androidnak.
2012. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!