Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sensation vagy Sensation XE?

HTC Sensation vagy Sensation XE?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam és miért?
2012. jan. 27. 13:24
1 2 3
 1/21 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ha van rá pénzed, akkor az XE-t, de egyébként nem éri meg a felárat. Néhány eltérés van csak, a kicsivel feljebb húzott proci, a jobb akku és a Beats Audio. Meg persze más a színe, de ennyi. Ár/érték arányban még mindig a Sensation van jobb pozícióban szerintem...
2012. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Sima Sensation. XE egy túlárazott vacak a beats audio ne mér annyit. Meg az a pár száz mhz se. Ennyiért HTC-t nem vennék, inkább Atrixot, vgy sgs2-t.
2012. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Jaj ne gyertek már az SGS2-vel. Drágább még az XE-nél is, és a felét nem éri...
2012. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ne beszélj zöldségeket légyszíves.


egy elismert gsm üzlet áraival példálóznék:

[link]


[link]


nos, az sgs2 minden csak nem drágább mint az XE, ráadásul kétszer annyi tárhely van benne. 1-0 a Samsungnak.


Hardver: 2-0 a Samsungnak

Kijelző: Samu 3-0 HTC

Gyorsaság: egál--> Samu 4 - 1 HTC

sense vs TW: hogy ne látszódjon elfogultnak itt a HTC-nek adom pontot--> Samu 4 - 2 HTC

Anyaghasználat: Samu 4 - 3 HTC

Kamera: Samu 5- 3 HTC

Support: Samu 6 - 3 HTC


soroljam még? Ja és nem mellesleg a két telefon közül csak egy kapott különösen ajánlott plecsnit MA-n... ami ugye magáért beszél.

2012. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Te miket hordasz itt össze?


[link]


Hardver Samu? Nemár... olvass légyszíves.

Kijelző Samu a 210 ppi-vel? Olvass légyszíves, mert rossz viccnek is rossz. Ráadásul az AMOLED soha nem volt jobb, mint az SLCD...

2012. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
láttál te már AMOLEDet élőben? Nem hiszem.Nekem SGS2m van, és bizony rohadt jó. A sima sensation-nél biztosan jobb.
2012. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

AMOLED színes, de már túlságosan is.

Egy kijelző (legalább is az én szempontom szerint) nem attól lesz jó, hogy olyanok a színek rajta, mint pl. sehol, hanem ha minél realisztikusabb.


Amúgy SGS2 sem rossz, vagyis kifejezetten jó, de nekem semmiképp sem kéne, mivel a HTC jobban bejön.


XE viszont szar, kapsz hozzá egy fos Beats fülest, aminél egy 2 rongyos kínai szar is jobb, hardverileg meg szinte ugyanaz.

Akkor már sima vs XL.

2012. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Nyúlós lónyál ***** válasza:

XL egy vagyonért, ami sz@rt sem ér? Az XE jó, nézd meg az akkuját...


Mellesleg láttam az AMOLED-et élőben, és nekem okádék színei vannak. A SLCD pont a lefmegfelelőbb, szép fekete, szép fehér és valós, élénk színek.

2012. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nehogymár az a fostos kétmagos qualcomm jobb legyen mint az exynos :D:D:D Megkergültél?
2012. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ezt kinek szántad? Mindháromban Qualcomm van, úgy tudom...
2012. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!