Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Symbian Belle vagy Android?

Symbian Belle vagy Android?

Figyelt kérdés
Vagy még mindig az iOS a best?
2011. dec. 26. 19:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"soha nem fogod megunni a kezelőfelületet"


A Belle-jét ki unja?Én spec nem!Nem azért veszek telefont,hogy a kezelőfelületet állitgassam állandóan de ha mégis akkor egy témaváltással elintézem.


Az tény,hogy tiniknek kell az Android kezelőfelülete,mert azok telefonálásra,internetre nem igazán használják csak arra,hogy egész napnyomkodják.Internetre is csak wifin a plázákban meg ingyen facebookra használják,mert nincs pénzük mobilnetre.

2011. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

ez hülyeség. most az aki nem csak erre használja, hanem arra mint én:


-telefon/sms

-zenehallgatás

-filmnézés

-net

-fészbúk

-játék

-különböző alkalmazásokkal is elvagyok

-emailezés


annak is unalmas lehet egy ugyanolyan kezelőfelület.

2011. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

androiddal a gsm funkciók használata körülményes mint telefonálás,gsm ,mms

most n8 om van - anna - teljesen használhatónak találom.

persze használtam andrioidot, de nekem nem jön be

2011. dec. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

Itt olvasd el a válaszokat, nekem hasznosak voltak :)

2011. dec. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Le lehet húzni ezért a válaszért, nem túlzottan érdekel. Egy kicsit mindenki gondolkozzon el rajta szerintem. Mindenkinek az a legjobb ami van neki, mert hiúak vagyunk, és azért vesszük azt amit, mert tetszik nagy valszeggel. De, egyszer próbáljuk már meg függetlenűl nézni a dolgokat. Tudom, ez itt az interneten nem igazán szokott menni (pl. egyszer volt egy szavazás vmeik autós oldalon, hogy melyik a legjobb autó, a WagonR+ nyert az S merci pedig majdnem utolsó volt... nevetséges). Szóval lássuk be, írhatjuk itt hogy Smybian forever, meg a legjobb, meg mit tudom én, de szerintem még sokszor azok sem hiszik ezt el akik leírják, mert nem is az. Volt Symbianos telefonom nem is egy, az újakat is próbálgattam, és nem győzőtt meg. Jelenleg Androidom van. Játszogattam nagyon sokat ismerősöm Iphonejával, és próbálgattam WP7-et is. Mindegyiknek meg van a maga előnye, hátránya. Jelenleg véleményem szerint az iOS a legjobb. A WP7-ben meg nagy jövőt látok, mert nagyon jó funkciók vannak benne véleményem szerint (pl Live integráció). Az Android nem rossz, de igazából, nem is a legjobb szerintem. De igazából nem is ez a lényeg, hanem az, hogy nézzünk már egy kicsit magunkba és ne egymás dolgait próbáljuk meg lehúzni folyamatosan, hanem talán belátni, saját dolgaink hibáit, esetleg elfogadni, hogy attól mert nekünk ez van, nem az a legjobb. Reálisan értékelni. Aki meg még mindig azt mondja, hogy a Symbian a legjobb, az meg vegyen egy WagonR+-t is, hogy a legjobb autója is legyen... :D
2012. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
"symbianon a gsm funkciók használata egyszerűbb" ez hülyeség mind1 iket ugyanúgy lehet használni androidnál ráadásul úgy szabod testre ahogy akarod...ilyen gagyi indokokat azért hagyjuk már sztem mindeki betud menni a névjegyzékbe és rátud menni h. "hívás"....
2012. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
am mingyá itt az ice cream sandwich 4.0-ás android az majd tarol...
2012. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
a 15-ös válaszoló tökéletesen leírta!
2012. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!