Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Symbian Belle vagy Android?

Symbian Belle vagy Android?

Figyelt kérdés
Vagy még mindig az iOS a best?
2011. dec. 26. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%

[link]

2011 2.negyedéves grafikont ott találod.Nagy az Android divat de 2 helyen még mindig a symbian áll!


Én spec Belle-t használok ami már a hivatalos előtti verzió és meg kell mondjam nagyon jó és szeretem is!

2011. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

wp7-android-ios-symbian


egy dologban szeretem az androidot, soha nem fogod megunni a kezelőfelületet. ha csak 2 hétig használasz egy launchert, akkor is 2-3 hónap mire körbeér a dolog.

2011. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Android!
2011. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Első:


ne az eladásokkal gyere, sok a hülye, aki azt hiszi még ma is jó a Nokia, mert hát 10 éve is az volt.


Symbian Belle már egy fokkal jobb, mint a régi Symbianok, de még mindig egy szar jelzővel tudnám jellemezni.


Android.


iOS is jó, bár én azt nagyon hamar meguntam, inkább vennék annyi pénzért HTC Sensationt

2011. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Jelenleg egy régebbi S60-as Nokiát használok, ha most lecserélném, akkor csak is egy Nokia Belle-t futtató készülék jöhetne szóba.
2011. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

"ne az eladásokkal gyere, sok a hülye, aki azt hiszi még ma is jó a Nokia"


Akkor az Android is szar mert nem az eladásokat kell nézni!!!

2011. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
Symbian Belle the Number One! Absolute King Mobile Operation System.
2011. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
szart sem tud szart sem csinálnak meg rá,,,,
2011. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
nekem ez az egész symbian egy kapálózásnak tűnik kár erőltetni még mert lassan mindenki úgy van vele h. ááá jó ez hát hiszen kiadták az annát meg aztán bellét jaj de jó de közben meg már belül mindenki tudja h. ez csak egy kapálózás miközben az android gőzerővel fejleszt
2011. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"nekem ez az egész symbian egy kapálózásnak tűnik"


Neked annak tűnik más meg boldogan használja!Meg az,hogy nem fejlesztik ez nem igaz és az sem,hogy még szart se adnak ki rá.2016-ig támogatják és fejlesztik.Az még 5 év addig biztos veszek másik telefont.

2011. dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!